• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Особливості виробництва, зберігання терасної дошки.

Ви прийняли рішення облаштувати підлогу на терасі, на балконі або спорудити майданчик для відпочинку біля басейну? Тоді оптимальним варіантом буде покупка терасної дошки з дерева, яка стане не тільки надійним покриттям, але і дуже зручним, і практичним, а також красивим за рахунок природної краси деревини. Але виробництвом терасної дошки буде складно займатися, якщо немає в наявності потрібного обладнання та складу для зберігання.

Особливості виробництва.

Терасна дошкаТерасна дошка виготовляється здебільшого з соснової деревини або модрини, завдяки їхнім природним смолистости. Хвойні породи для такої справи оптимальний варіант ще і по ціновій політиці, сосна широко поширена на території України і тому недорога у виробництві. Також варто відзначити, що соснова терасна дошка буде ефективно протистояти бактеріям, гнилі і вологості завдяки своїм властивостям і довгі роки буде радувати вас.

Терасна дошка в виробництві не вимагає багато обробки. Її сушать, потім проводять розпил для отримання окремих елементів необхідних розмірів. Обробка самої деревини і поверхні дошок - наступний етап роботи. Для того, щоб деревина зняла з себе надмірне внутрішнє напруження, викликане перепадом температури і вологості, роблять багато паралельних подовжніх розпилів. Також канавки роблять на лицьовій стороні дошки, їх глибина близько 1-2 мм, вони потрібні для того, щоб забезпечити антиковзання.

Останнім заключним етапом проводять обробку засобами, які не дають деревині легко загорятися (антипірени), а також такими, які запобігають гниття і поразки комахами.

Як зберігати терасну дошку.

Правильне зберігання терасної дошки продовжить її життя і збереже естетично привабливий вигляд. Тому вживши кілька простих умови, ви зможете зберегти терасну дошку до того моменту, коли будете займатися її монтажем. Пам'ятайте, що практично будь-яка порода дерева вбирає в себе вологу, значить, головна умова полягає в тому, щоб уберегти його від надмірного її впливу. Місцем для зберігання можна вибрати відкритий простір під навісом, а можна закрите сухе з хорошою вентиляцією. Не складайте всі дошки занадто щільно одну до іншої, так між ними буде збиратися волога, а прокладете їх обрізками або брусками для хорошої вентиляції.

Також іноді вдаються до плівки, обертаючи в неї дошки, але не щільно, щоб знову ж була вентиляція. Також уникнете вплив різних агресивних засобів на терасну дошку, вони не тільки будуть роз'їдати, але і можуть повністю зруйнувати її структуру.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60