• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Дерев'яний підвіконня. Від чого залежить якість дерев'яного підвіконня?

Якщо ви вже практично закінчили ремонт і вже готові до вибору підвіконня, то

підвіконня дерев'яний - це найкращий варіант! У компанії «Ліспром» до ваших послуг вибір найкращих моделей найвищої якості в нашому каталозі. Звертайтеся за телефонами компанії: (044) 223-50-62, (050) 266-12-57, (067) 934-84-84, і замовляйте для свого будинку найкращий товар. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам професійними рекомендаціями, а також зорієнтують в питанні ціни на дерев'яні підвіконня, їх можливої ​​конфігурації і термінів доставки.

Про переваги дерев'яного підвіконня можна говорити нескінченно, але все ж їх екологічність, безпека, гарний вигляд і практичність варто підкреслити ще раз. Отже, ви вирішили придбати дерев'яний підвіконня, як же вибрати правильний, щоб надалі не пошкодувати про покупку? Наші фахівці діляться досвідом.

Для того, щоб ваш дерев'яний підвіконня не повело і не вигнуло в процесі експлуатації, необхідно використовувати деревину, яка сушилася без порушень технології. Дерев'яні підвіконня Київ можуть виготовлятися з цільного масиву дерева або з клеєного бруса. У першому варіанті дуже складно передбачити, як поведе себе підвіконня, у другому ж більше гарантій, що він залишиться в точно заданої геометрії. Завдяки тому, що деревина склеюється під високим тиском і температурою, таким чином, щоб волокна деревини розташовувалися навхрест один до одного, таке підвіконня точно не поведе. Та й вартість його буде трохи дешевше, ніж з масиву деревини.

Що ж стосується масиву для дерев'яних підвіконь, то використовуються породи дерева від традиційної сосни до екзотичних і дорогих червоного дерева або махагона. По твердості значно виграють дуб, бук і ясен. Хвойні породи (сосна, модрина і ялина) не володіють настільки завидною твердістю, але мають незабутній аромат лісу і красивий світло-бурштиновий колір і в ціні більш демократичні.

Також варто врахувати, що підвіконня дерев'яні потребують дбайливого подальшому догляді. Вони не терплять сильних ударів, постійного впливу вологи і потребують оновлення захисного покриття хоча б раз на кілька років.

Прайс на підвіконня залежить від товщини дошки, виду деревини та виробничої обробки. Тому дерев'яний підвіконня з сосни, ціна якого вище ніж 100 грн / м2 напевно буде мати масу переваг: велику товщину, можливість зробити підвіконня значно ширше і т.д.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60