• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Кращі верстати для деревообробної промисловості.

 1. Традиційні верстати:
  Рейсмусних верстатів. Можуть бути односторонні або двосторонні, в залежності від того як повинна оброблятися деталь з дерева з одного боку або з обох. Підходять для середніх і малих деревообробних підприємств, і в залежності від потреб підприємств верстати можуть бути з різною робочою шириною.

  Фуговальні верстати. Служать для того щоб зрадити торця заготовки певний кут.

  Фрезерні верстати. Діляться на профілюючі, шипорізні і комбіновані. Профілюючі верстати служать для виготовлення погонажних виробів (плінтус, дошка підлоги, лиштва і т.д.). Шипорізні верстати служать для нарізування шипа при виготовленні вікон і дверей. На комбінованих верстатах робляться операції по виготовленню і того, і іншого. Також на фрезерних верстатах можна виготовляти різноманітні криволінійні деталі за допомогою шаблонів і пристосувань.

  Вертикально-фрезерні верстати. Вони відрізняються від фрезерних розташуванням шпинделя і ріжучого інструменту, і служать для виготовлення криволінійних деталей за шаблоном.

  Кругла верстати. Служать для поздовжнього або поперечного розпилу деревини.

  Токарні верстати. Використовують для виготовлення циліндричних виробів.
 2. Чотиристоронні верстати.
  Служать для виготовлення різних погонажних виробів за один прохід. Чотиристоронні верстати відрізняються кількістю шпинделів (від 4 -8) і максимальним перерізом заготовки. Незалежно від виробника чотиристоронні верстати схожі за принципом обробки деревини. Перший шпиндель завжди нижній і він створює базу, правий і лівий бічні шпинделі починають створювати необхідний профіль, а наступні шпинделі закінчують формування вироби.
 3. Кутові центри.
  Вони призначені для виготовлення вікон і дверей. Кутовий центр представляє собою з'єднання чотиристороннього і шипорезного верстатів. Ці верстати призначені для середніх і великих підприємств.
 4. Свердлильно-фрезерні центри з ЧПК.
  За допомогою цих верстатів можна виготовляти вікна, двері, сходи та інші вироби з деревини. Залежно від потреб підприємства можна укомплектувати верстат вузлами, які дадуть можливість вирішити конкретні технічні завдання.
 5. Калібрувально-шліфувальні верстати.
  Ці верстати виконують роботи по калібруванню та шліфуванню по заготівлях з масивної деревини. Вони відмінно справляються зі своїми обов'язками, як на малих, так і на великих виробництвах.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60