• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Огляд виставок деревообробного обладнання в Італії.

В Італії вже багато років проводяться одні з найбільших міжнародних виставок деревообробного обладнання в Європі.

Тут представляють новітні технології та обладнання, а також все, що може розвивати і рухати вперед деревообробний бізнес і суміжні виробництва. Варто відзначити, що якщо ви хочете потрапити на виставку в Італії, то подбайте про це заздалегідь!

 1. XYLEXPO - ця виставка міжнародного класу, що представляє деревообробну техніку і комплектуючі для меблевої промисловості. Проводять її в італійському місті Мілані навесні. Вона проводиться з 1968 року і є унікальним міжнародним шоу і конкурсом, де досвідчені фахівці з усіх куточків планети зможуть дізнатися про нові технології деревообробної промисловості, познайомитися з устаткуванням від самих виробників, а також з матеріалами і компонентами для меблевого виробництва. Ця виставка - місце зустрічі перевірених партнерів, старих клієнтів і укладення нових бізнес-зв'язків. Всі оператори лісової промисловості знають про цю виставку, як про кращий заході, де варто побувати для знайомства з прямими постачальниками деревообробних технологій.
 2. SAMULEGNO - виставка Італії, яка проводиться в місті Порденоне і де представлені деревообробне обладнання та аксесуари площею в 25 тис. Квадратних метрів. Тут ви маєте можливість знайти кваліфіковані контакти з найбільшими операторами з найпопулярніших представництв: італійських, німецьких, з Центральної Європи і з Балкан.
 3. TECHNODOMUS - італійська виставка, яка проводиться в місті Ріміні і є одним з найяскравіших заходів один раз в два роки. Деревообробна промисловість, представлена ​​на ній, дає нові можливості організації обробки особливих сортів деревини зі збереженням її структури, для столярних технологій і дерев'яного будівництва. А також основним напрямом - меблевої промисловості з усіма запчастинами до обладнання, аксесуарами і інструментами. Проводяться майстер-класи у відкритому режимі для всіх бажаючих з використанням нових технологій. Таким чином, відвідувачам виставки надається можливість отримання нових знань і навичок.
 4. SICAM - молода (в 2016 році - пройде сьома за рахунком) осіння міжнародна виставка, що проводиться в італійському місті Порденоне. Вона дає можливість ознайомитися не тільки з останніми тенденціями меблевої моди, але і з новими технологіями меблевої промисловості. Обробка деревини для виготовлення меблів - дуже важливий аспект для якісної продукції. Більш ніж вісімдесят країн світу представляють свої меблеві технології та особливості виробництва. Масштабний захід приваблює не тільки інженерів і технологів, а й ТОП-менеджерів, представників творчих професій: дизайнерів і архітекторів.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60