• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Напольна дошка!

Широке застосування в сучасному будівництві і обробці підлоги дошки обумовлено багатьма позитивними характеристиками.

Напольна дошка, або інакше кажучи, шпунтова дошка, скріплюється між собою по системі шпунт-паз. Що значно полегшує і прискорює процес монтажу підлоги. Не має принципового значення, яке основа знаходиться під підлогою. Будь то бетонне перекриття, фанерна підкладка або лаги перекриття. Така підлога добре зберігає тепло і під нього можна розмістити будь ущільнювач або утеплювач.

Напольна дошка має всебічну обробку: зверху шліфована поверхня з рівними краями для поліпшення стику при монтажі. Знизу, дошка має поздовжні пази, для надходження повітря. Адже дерево повинно дихати і «не запревать». Правильний монтаж і достатній доступ повітря зберегти напольную дошку в робочому стані на багато років. Додаткова обробка дозволить запобігти навіть саму можливість появи грибка або комах, проникнення вологи під поверхню підлоги.

Виготовляється напольна дошка практично з будь-якого дерева. Це можуть бути сосна, дуб, модрина, бук або будь екзотичний вид дерева. Єдина відмінність, що при використанні м'яких порід, така підлога потребує більшої дбайливості у зверненні. Незважаючи на невелику товщину, в порівнянні з тією ж статевий дошкою, підлогова дошка зберегла всі характеристики теплопровідності, звукопронікаемості дерева. Крім того, естетично підлога з натурального дерева виглядає набагато приємніше. Природні розводи структури і сучки створять на підлозі незабутню мозаїку, ніби постарався художник.

Виконання простих правил, і підлогова дошка буде служити не одному поколінню мешканців будинку. У першу чергу, після монтажу, підлогу потрібно обробити засобами від комах і проникнення вологи. Потім підлогу циклюється і шліфується. Наприкінці покривається лаком. Під час розміщення меблів використовуйте повстяні підкладки під ніжки. Не дивлячись ні на що, раз хоча б на п'ять років, потрібно проводити шліфовку і розтин статі новим лаком. Таким чином, зберегтися природна структура дерева і ви позбавитеся від дрібних вм'ятин і подряпин від меблів.

Єдина перешкода на шляху у вибору підлогової дошки, може стати ціна. Але хіба щастя пробігтися по теплому підлозі босоніж або здоров'я сім'ї можна оцінити в грошах. Натуральність і екологічність, а так само магія дерева з лихвою окуповують будь-які витрати

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60