• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Плинтус дерев'яний.

Покриття підлоги натуральним деревом або паркетом, передбачає обов'язкове використання відповідних додаткових матеріалів.

Не може гарно виглядати підлога з пластиковим плінтусом. Тому в таких випадках використовується плінтус дерев'яний.

Основна позитивна риса плінтуса - це його екологічність. При покупці завжди відомо з чого він зроблений. Для виробництва плінтусів використовується масив будь-якого дерева. Тут немає межі фантазіям. Від твердих порід дуба, бука, модрини та до м'якої сосни або вільхи. Тим більше, що використання смолосодержащей деревини додасть вашим кімнатам легкий аромат хвойного лісу.

Плинтуся дерев'яний виконує кілька функцій. Для початку, він приховує неточності в ремонті. При укладанні підлоги, між стінами і покриттям залишається порожній простір для циркуляції повітря. При поклейке шпалер, зазвичай все нерівні краї розташовані ближче до підлоги. При обшивці вагонкою, різниця в довжині дощок особливо добре видно, знову ж таки, на рівні підлоги. Ось для таких ситуацій і необхідний плінтус. Примикаючи до стіни і підлоги, він закриває всі технічні зазори і легкі розбіжності в обробці приміщень.

Другою функцією плінтуса, звичайно ж, є краса. Завдяки досить широким боковин, плінтус може мати будь-яку форму або малюнок. Все залежить від фантазії власника. Поперечна форма не обов'язково повинна бути трикутною. Досить примикання зверху до стіни і знизу до підлоги, щоб забезпечити герметичність і прихованість кутів. Під плінтус дерев'яний можна укладати дроти телевізійні або телефонні, інтернет кабелі та інші.

Так само, як і паркет або статева дошка, плінтус дерев'яний підлягає обробці від зовнішнього впливу. Обов'язкова обробка від шкідників і грибка. Покриття лаком для запобігання попадання вологи. До недоліків дерев'яного плінтуса можна віднести, хіба що, його недостатню гнучкість. Якщо стіни або підлогу мають великі нерівності, плінтус цього не згладить і можуть з'явитися щілини. З іншого боку, недостатня гнучкість компенсується ударопрочностью і довговічністю.

Плінтуса дерев'яні створять гармонійне поєднання з покриттям підлоги. Навіть якщо це ковролін, ламінат або просто лінолеум. Натуральне дерево підкреслить вишуканість покриття, а натуральний малюнок деревини доповнить загальну картинку. Не забудемо і про екологічну чистоту дерев'яного плінтуса.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60