• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Найпоширеніший вид лиштви!

Вся важливість і необхідність наличників для дверей і вікон давно доведена до відома кожної людини.

Лиштви прикривають зазори, які незмінно виникають при монтажі дверей і вікон. Лиштви запобігають проникненню вологи, тепла або холоду крізь ці зазори. І, врешті-решт, лиштви створюють завершений і гармонійний образ двері чи вікна.

Найпоширеніший вид лиштви останнім часом - лиштва сосна. Це пов'язано з багатьма факторами. По-перше, вартість матеріалу. Соснові ліси широко поширені на території нашої країни. Обробка налагоджена і автоматизована. Мінімальні витрати на транспорт. Що, власне, і позначилося на низькій вартості виробів.

По-друге, лиштва сосна, як і виготовлений з будь-якого іншого типу дерева - це екологічно чистий продукт. Він не викликає алергічних реакцій, не забруднює навколишнє середовище. І, звичайно ж, сосна має свою неповторну текстуру з вкрапленнями сучків. Теплий колір деревини створює комфорт і затишок в приміщенні. Недарма, навіть чуючи про лиштва сосна, кожна людина вже бачить дерев'яний виріб теплого жовтого або оранжевого кольору з хитромудрим візерунком з сучків. Крім того, ці візерунки можна підібрати оригінальним чином і зробити неповторні лиштви не тільки для класичного сільського стилю, але і для високотехнологічного хай-тека.

Третьою особливістю соснового лиштви, є його м'якість. Масив м'якої породи дерева легко піддається обробці і дозволяє створити свій неповторний дизайн лиштви. Сосна давно стала найпопулярнішим деревом в столярному виробництві саме через свою м'якості і податливості. Незважаючи на це, лиштва сосна зберіг всі якості для захисту від вологи, шуму і повітря. Особливо цінними, дані характеристики є для віконних наличників.

Не обійшлося і без недоліків. Через м'якість і гігроскопічності структури, лиштва сосна вимагає більш дбайливого догляду і турботи. Обробка і просочення дерева перед установкою залишається дуже важливим процесом. Невеликі вм'ятини і подряпини будуть досить помітними на поверхні лиштви. Але там, де інші бачать недоліки, ми бачимо можливості. Знімаємо верхній шар лиштви, шліфуємо і покриваємо лаком іншого кольору. І у нас з'являється новий акцент в інтер'єрі без дорогого ремонту або заміни.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60