• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Огляд виставок деревообробного обладнання в США.

Сполучені Штати Америки - це країна нових можливостей і стрімкої економіки, тому всі виставки для деревообробної промисловості спрямовані на пошук нових рішень, технологій і впровадження економічно ефективних заходів. 1. Forest Products Machinery & Equipment Exposition - виставка міжнародного класу, яка представляє лісову і деревообробну промисловість. Проводиться раз на два роки в Атланті. Це ідеальний інформаційне джерело для будь-якого фахівця лісової і деревообробної галузі. Новітні верстати і машини, технологічні новинки і оптимізація підприємств, а також можливість укладення контрактів з надійними світовими лідерами галузі і місце, де можна побачити старих клієнтів. Прямі виробники, дилери, ексклюзивні представники і дистриб'ютори - ніяких обмежень для того, хто дійсно зацікавлений в потужних бізнес-рішеннях та ділових контактах.
 2. International Woodworking Fair - щорічна виставка міжнародного класу, на якій представлені технології деревообробної промисловості. Проводиться в Атланті в кінці літа. Тут експонується все, що пов'язано з обробкою деревини і виготовлення з неї продукції. А також допоміжне обладнання, вимірювальні і тестують прилади, витратні матеріали та комплектуючі. Весь цикл виробництва можна відтворити і організувати за допомогою цієї виставки: починаючи з поставки деревини і закінчуючи готовим виробом. Тут ви знайдете все: маркетингову політику, технологію і розвиток, а також можливість партнерства зі світовими лідерами. Навіть освіту і навчання кваліфікованих фахівців є одним з розділів експонування.
 3. 3. Woodworking Machinery & Furniture Supply Fair - AWFS - виставка міжнародного класу, на якій представлена ​​деревообробна промисловість. Проводиться один раз на 2 роки в Лас Вегасі, перша була проведена в 1957 році. Одна з найбільших виставок, де експонуються представники меблевого виробництва і деревообробних підприємств. Тут ви знайдете тільки фахівців хай-класу: проектувальники меблів, виробники, інженери і ТОП-менеджери компаній. А також продавці і дилери, на яких можна покласти дистриб'юторські обов'язки.
  На цій величезній виставці особливе місце відведено екологічно безпечним і чистим, ергономічним і зручним продуктам, які виготовлені за новітніми технологіями деревообробної промисловості з урахуванням збереження навколишнього середовища.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60