• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Брус дерев'яний. Область застосування.

Відомо, що брусок сухий може мати різні розміри: 250х100, 100х100, 200х200, 150х100.

Кожен з них має свої особливості і області застосування в будівельних роботах. Без сумніву, дерев'яний брус - це універсальний будівельний матеріал, який може при певному догляді і правильної технології служити не один десяток років. Брус з великою шириною перетину здатний нести на собі навантаження до 100 років і більше. Тому для того, щоб не потрапити в халепу при купівлі лісу і точно придбати те, що вам потрібно, читайте цю статтю про те, де застосовується брус сухий різних розмірів.

Брус 250х100. Цей брус зазвичай проводиться довжиною до 6 м, тому має велику вагу і замовляється в основному, для укладання теплої підлоги в приватних будинках. Він кладеться на ребро 100 мм і припускає наявність як мінімум двох шарів: утеплення та гідроізоляції. На нього укладаються дошки чорнової підлоги, а потім вже чистового. Це нестандартне перетин бруса, тому його складно знайти на складах, але гроші, витрачені на його покупку, з ториця окупляться - ви зможете заощадити згодом на опаленні. Господарські власники приватних будинків вже давно оцінили переваги такого будівельного матеріалу.

Брус 100х100. Такий дерев'яний брус не повинен нести на собі особливих навантажень. Це один з найпоширеніших видів бруса, який застосовується для зведення стін і перегородок. Каркас, який був зроблений з такого бруса буде легким і зручним. Такий каркас потім обшивають вагонкою, ДСП або іншими листовими матеріалами за бажанням господарів. Для несучих конструкцій такий брус не годиться. Також часто його застосовують для виготовлення опалубки для подальшої заливки бетоном. Вона відмінно вистоїть під таким напором деякий час.

Брус 200х200. Цей вид бруса масивний і використовується для зведення каркаса дерев'яних будинків. Оскільки його товщина не дає можливості промерзати, то він часто використовується саме там, де потрібно посилена теплоізоляція. Такий брус надійний, довговічний і не вимагає ніяких додаткових укріплень. Часто його вибирають і для влаштування підлоги, як лаги він дуже надійний.

Брус 150х100. Такий брус не має яких-небудь обмежень, так може застосовуватися і для створення перекриттів, і для зведення стін, і для укладання лаг. З тієї простої причини, що його розміри дозволяють використовувати його без побоювання в будь-яких роботах. Також його можуть застосовувати і для виготовлення крокв.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60