• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Наші рекомендації при покупці і виборі дерев'яних підвіконь.

У сучасному світі все прагнуть до екологічної та безпечної для здоров'я обробці житлових приміщень.

У зв'язку з цим вибір дерев'яного підвіконня - цілком закономірне рішення, яке дає можливість не хвилюватися про здоровій атмосфері в своєму будинку. Але як вибрати якісний і довговічний продукт, який зможе стати не тільки прикрасою, але і практичним придбанням? Ознайомтеся з рекомендаціями наших майстрів в цьому матеріалі.

Вибираємо тип підвіконня.

Зараз можна вибрати кілька видів дерев'яних підвіконь: з масиву дерева, зрощені з масиву дерева, шпоновані і просто фарбовані. Всі вони виробляються з деревини, але мають різні якісні характеристики. Зроблені повністю з масиву, можуть в процесі експлуатації тріснути або розсохтися, шпоновані можуть втратити свою привабливість, а фарба може вигоріти. Тому, економічніше і практичніше придбати зрощений підвіконня, які позбавлений всіх недоліків, перерахованих вище. А пофарбувати його ви завжди зможете в будь-який колір або просто полакувати.

Вибираємо породу деревини для підвіконня.

Найчастіше для підвіконня вибирають сосну, дуб або бук. Найпопулярнішим, через невисоку вартість і відмінних характеристик, є саме сосновий підвіконня. Зрощена і правильно висушена соснова дошка може прослужити не воно десятиліття, при цьому вона не дасть ніяких тріщин або деформацій, її можна легко реставрувати і перефарбувати. А також сосна - це приємний аромат лісу в вашому домі.

Вибираємо правильний розмір підвіконня.

Найчастіше такі підвіконня виготовляються в таких розмірах: товщина 20-30-40 мм, ширина 10-20-25-30-35-40-45-50 см, довжина 3-4,5 м. Ваше завдання виміряти проріз, де буде кріпитися в майбутньому підвіконня, і правильно розрахувати його вартість. Якщо у вас з цим виникають проблеми, то будь-який майстер вам допоможе і підкаже, як це зробити. Ми ж рекомендуємо до довжини віконного отвору додати 6-10 см з кожного боку для виступу за укоси. Ширина підвіконня не повинна бути більше 5-7 см ширини прорізу. А товщину бажано вибирати з урахуванням встановленого вікна: підвіконня повинен упиратися в установчі планки під рамою, щоб запобігти появі конденсату.

При виборі підвіконня дерев'яного, зверніть увагу на такі параметри:

 • Рівність пооконніка, він не повинен мати неправильну геометрію або деформований через неправильне хранененія;
 • Довжина і ширина обраного продукту, яка повинна в точності відповідати заявленим;
 • Відсутність тріщин, шорсткостей, вм'ятин та інших пошкоджень на поверхні.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60