• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Класифікація пиломатеріалів.

Одне з головних умов успішного будівництва - правильний підбір матеріалів. І якщо мова йде про будівництво дерев'яних споруд або обробці деревом, вам знадобляться різні види пиломатеріалів, які ви можете замовити на сайті компанії «Ліспром».

Однак щоб правильно вибрати потрібні матеріали і зорієнтуватися, що саме вам знадобиться, бажано знати хоча б в загальних рисах, що це таке і які вони бувають. Пиломатеріалами називаються різні дерев'яні деталі, які утворюються в результаті розпилювання колоди. Зазвичай оброблення колоди проводиться за стандартною технологією, і готові пиломатеріали має форму і розміри, що відповідають певним стандартам. За ним і проводиться класифікація, яка допомагає точно визначити, що саме ми купуємо.

 

Найпростіший і очевидний ознака для класифікації - це розмір. Стосовно до пиломатериалам за основу беруться розміри сторін поперечного перерізу і їх співвідношення. За цим розмірами можна виділити такі види пиломатеріалів як бруси, бруски, дошки, обапола, рейки, планки, дощечки - існує кілька класифікацій, як більш докладних, так і більш загальних.

Брус.

Цим терміном визначається деталь з розміром сторони поперечного перерізу від 10 см і більше. Співвідношення сторін може коливатися від квадрата 1: 1 до прямокутника 1: 2. Брус - найбільш товстий і міцний з пиломатеріалів, що і визначає його застосування. З бруса виготовляють каркаси будівель, балки і перекриття, крокви і опори, дверні коробки та інші деталі. У сучасному будівництві брус застосовується також для зведення стін. Брус тих же пропорцій, але розміром менше 10 см в перетині називається брусок. З цього матеріалу виготовляються обрешітки, опалубки, основи для настилу підлог, а також паркани і елементи альтанок, веранд та інших допоміжних і декоративних будівель. У каталозі компанії «Леспром» представлено сухий струганий брус з розмірами перетину від 10 до 150 мм і довжиною від 2 до 4.5 м. Замовник може підібрати брус таких розмірів і пропорцій, які необхідні для його завдань.

Дошка.

Дошка - це пиломатеріал прямокутного перерізу товщиною від півтора до 10 см. На відміну від бруска, що має пропорції бруса, тобто співвідношення товщини і ширини менше 1: 2, для дошки це співвідношення має бути більше 1: 2. По виду обробки дошки можуть бути обрізів і необрізними, в залежності від того, чи зберігають бічні кромки природну форму колоди із залишками кори. За ступенем обробки дошки діляться на стругані, які оброблені на строгальном або Шліфувальні обладнанні, і нестругані, у яких всі грані або їх частину залишені в природному вигляді. У будівництві і обробці використовуються в основному обрізні стругані дошки, так як вони мають рівну поверхню і естетичний зовнішній вигляд.

За способом обробки граней стругані дошки можна розділити на плоско стругані, фігурно стругані і шпунтовані.

 1. Плоско строганнимі називаються звичні традиційні дошки з однаково рівними гранями. Вони широко застосовуються в будівництві як матеріал для підлог, сходів, стін та перегородок, стель і міжповерхових перекриттів, заборів, вікон і дверей.
 2. Шпунтовані дошки відрізняться тим, що з одного боку мають виїмку, а з іншого - шпунт, що робить їх зручними для оздоблювальних робіт. До цього різновиду відноситься, наприклад, дошка підлоги. Використання системи шип-паз дозволяє прискорити процес монтажу і домогтися рівної поверхні. Дошки щільно підганяються один до одного і не залишають великих зазорів і щілин.
 3.  До фігурно струганим відносяться дошки, межі яких в результаті обробки мають інші особливості конфігурації крім виїмки і шпунта. До цієї категорії можна віднести багато популярних сучасні види дощок, наприклад:
  • Дошка чверть - дошка, у якої замість системи шип-паз вибрана чверть з бічних сторін. Завдяки цьому дошки легко підганяються під час монтажу.
  • Терасна дошка - товста дошка для настилу підлог на терасах і верандах, обладнана поздовжніми канавками, що компенсує вплив несприятливих факторів навколишнього середовища.
  • Планкен - гладка шліфована дошка без пазів зі скошеними та заокругленими бічними гранями.
  • Вагонка - тонка дошка для обробки стін, що володіє крім системи шип-паз злегка згладженими кутами, що надає обробленої поверхні естетичний вигляд.
  • Блок-хаус - обробна дошка, лицьова сторона якої має напівкруглу форму, імітуючи природну форму колоди. Оброблена таким матеріалом стіна має вигляд дерев'яної, що надає будові особливий стиль.

Компанія «Леспром» пропонує як звичайні плоско стругані соснові дошки, так і різні оздоблювальні матеріали - планки, вагонку, блок-хаус та інші, з сосни, вільхи та липи. Всі пиломатеріали зроблені їх екологічно чистої деревини, висушені і просочені спеціальним складом, що оберігає від вологи і руйнування. «Леспром» - це високоякісні пиломатеріали за цінами виробника.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60