• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Особливості виробництва, зберігання ДВП

Деревоволокнистих плит - це листовий матеріал, який формують з деревного волокна. Його виготовляють з відходів деревообробної промисловості, а також низькоякісного кругляка.

ДВПДВП - це гнучкий і пружний матеріал, який не розтріскується. Він прекрасно підходить для облаштування звукоізоляційних міжкімнатних перегородок в житлових або спеціальних приміщеннях, дверей та інших конструкцій. Широко застосування в облицюванні стін, заповнення дверного отвору, облаштування підлоги, щитових та ін. Завдяки великому терміну служби - більше 20-ти років, роботи, виконані з нею, зберігають свою якість до 15 років в умовах атмосферного впливу.

Технологія виробництва твердих ДВП

Існує два основні методи і два додаткових. Основні - це мокрий і сухий, а додаткові і більш рідкісні - мокро-сухий і напівсухий.

Мокрий спосіб виготовлення ДВП має на увазі формування древесноволокнистой маси в воді. Отриманий килим нарізають на окремі полотна і відправляють під гарячий прес ще вологими (близько 70%).

Коли виготовляють сухим методом, то древесноволокнистую масу формують у сухому вигляді на повітрі, а потім роблять з неї плиту гарячим пресуванням, коли вологість маси не більше 8-ми відсотків.

Напівсухий метод - це коли килим повністю висушується, а плити пресуються вже з полотен з вологістю не більше 20-ти відсотків. Мокро-сухим методом називають той, який має на увазі формування деревоволокнистого килима в воді, а сушиться полотно і пресується вже практично сухим, з вологістю не більше 1%.

Зберігання ДВП

Всі плити спочатку сортують відповідно до маркою і розміром, а потім складують у штабелі не більше 3,5 метрів по висоті. Обов'язково слід розмістити дерев'яні прокладки між плитами, що вбереже їх від вологи. Закрите приміщення захисти від перепадів температур.

Кожну пачку слід промаркувати, де буде вказано дату виготовлення, ким було виготовлено, стандарт ДВП, знак ТК і стандарт. Перед відвантаженням на ДВП також дають документи і упаковують в захисну плівку, щоб запобігти потраплянню на них вологи.

Якщо планується експортувати ДВП, то упаковка проводиться за тими умовами, які висувають зовнішньоторговельні компанії.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60