• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Вартість укладання терасної дошки. Огляд цін.

Відпочинок на свіжому повітрі ще ніхто не відміняв, а про його корисності сперечатися марно. Саме з цієї причини кожна дача і поважають себе господарі облаштовують затишні альтанки або тераси.

Звичайно, на відкритому з трьох сторін просторі заведено зробити красиві, але при цьому практичні підлоги. І найпопулярнішим матеріалом для цього є саме дерев'яна терасна дошка. Це і зрозуміло: більш екологічного та практичного матеріалу ви не знайдете. Реставрація може проводитися швидко і без особливих витрат, фарбування допоможе кожен раз змінити обридлий дизайн, а особливий затишок і теплоту вам не замінить жоден інший матеріал.

Скільки коштує укладання терасної дошки в Києві?

Укладання терасної дошки, ціна на яку змінюється в залежності від матеріалів, обсягів і специфікації технічного завдання, в Києві може коштувати в межах 200-250 грн за метр квадратний.

Від чого змінюється ціна на монтаж терасної дошки в Києві? В першу чергу, місця покупки матеріалу: якщо ви купуєте матеріал в певній компанії, то монтаж вам можуть запропонувати безкоштовно. Це стосується дорогих матеріалів, наприклад, деревополімерних композитів, які вимагають особливого підходу при монтажі і компанії-виробники спеціально навчають цьому своїх майстрів.

Якщо ж мова йде про звичайну дерев'яної терасної дошці, то тут також можна заощадити на вартості монтажу, якщо все замовляти в одній компанії. Якщо купити терасну дошку, то на ціну укладання можна заощадити до 50% вартості. Таким чином, сам монтаж вам обійдеться в 50-100 грн / метр квадратний.

Якщо ж окремо замовляти покупку матеріалу і його укладання, то ціна складе не більше 250 грн. за метр квадратний. Тут все залежить від заслуженість компанії і оперативності її роботи. Терміновий монтаж буде найдорожчим, а якщо вам поспішати нікуди, то можна і заощадити.

Так середня ціна укладання терасної дошки в Києві і області становить близько 100 грн. / М2. Але це стосується лише самих робіт з підлогою. Не варто забувати, що для всього цього необхідно також облаштувати настил, лаги, стяжку, фарбування і ще багато супутніх необхідних робіт. Крім того, палубний спосіб укладання буде дешевше ніж діагональний або «ялинкою» - вони стоять більше 150 грн. / М2.

Більшість компаній і бригад пропонують безкоштовно такі послуги: виїзд майстра для замірів, обговорення майбутнього технічного завдання та з'ясування плану робіт з замовником. Тому можете не соромитися і просити приїхати фахівця, навіть якщо ще не впевнені, що замовите монтаж у цієї бригади.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60