• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Рекомендації від "Леспром" при покупці і виборі дерев'яного плінтуса.

Завершальний етап будь-якого ремонту або оздоблювальних робіт - це установка плінтуса. Він є останнім і головним акцентом в оздобленні будь-якого приміщення, тому і підійти до його вибору варто відповідально.

Якщо ви прийняли рішення купити дерев'яний плінтус, то рекомендації наших майстрів припадуть вам дуже до речі. У цьому матеріалі викладені головні принципи і фактори, на які слід звернути увагу.

3 головних принципів при виборі плінтусів.

 1. За кольором плінтус повинен надавати всій кімнаті закінчений вигляд і підкреслювати стіни і підлогу. Традиційне поєднання, коли він в точності повторює кольорі підлогу або стіни, вже не є строгим. Все залежить від вашої фантазії і бажань.
 2. Бажано вибирати плінтус з такого ж матеріалу, з якого зроблена підлога. Так вам буде легше доглядати за ними. Якщо у вас ламінат, то краще вибрати пластиковий або ламінований плінтус, а якщо у вас дерев'яна підлога, то логічними будуть дерев'яні плінтуси.
 3. Обов'язково враховуйте запас довжини на підрізування і підгонку. Щоб надалі вам не довелося додатково закуповувати погонні метри плінтусів.

Як правильно вибрати дерев'яний плінтус?

Вибираючи плінтус з дерева, ви повинні пам'ятати, що його малюнок при фарбуванні лаком буде дуже добре видно. Тому краще вибирати плінтуса такої ж породи, як і дошка підлоги. Малюнок буде однаковим, а лак підкреслить і посилить всю красу деревини. Якщо ж у вас фарбоване дерево, то необов'язково дотримуватися цього правила - фарба все одно приховає всі особливості тієї чи іншої породи.

Обов'язково продумайте про те, як ви будете ховати комунікаційні дроти. У багатьох моделях дерев'яних плінтусів передбачений на зворотному боці спеціальний жолоб для проводів і кабелів. Так їх не видно і вони не заважають, коли перебувають під ногами в кімнаті. Вологість деревини і готового виробу з неї дуже важливо. Їли обраний вами плінтус має вологість не більше 12%, то в процесі експлуатації ви не зіткнетеся з такими проблемами, як розтріскування, зміна геометрії вироби та деформацій. Вимагайте при покупці сертифікат, який в обов'язковому порядку повинен бути у кожного продавця.

Обов'язково разу після покупки дайте плінтусу «пожити» в тому приміщенні, де він буде кріпитися, кілька тижнів. Нехай деревина адаптується під мікроклімат кімнати і в майбутньому порадує вас своєю красою та унікальністю!

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60