• Брус
    Брус

    Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

  • Вагонка
    Вагонка

    Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

  • Блок хаус
    Блок хаус

    Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Наші рекомендації при покупці і виборі дерев'яного куточка.

Дерев'яні куточки - це практичний і красивий елемент оздоблення внутрішніх приміщень.

Його виготовляють з різних порід деревини. Але найчастіше це сосна, дуб, вільха або липа. Весь процес виготовлення відбувається за допомогою методу стругання з спеціально підібраних заготовок деревини. Він проходить в кілька етапів і пов'язаний, в першу чергу з якістю її обробки і підготовки. Тому будь-яка допущена помилка на цих етапах може надалі позначитися на якості самого куточка. Дотримуючись рекомендацій наших фахівців при виборі куточка дерев'яного, ви зможете уникнути таких проблем.

Щоб уникнути появи тріщин і деформацій слід звернути увагу на вологість вироби: вона не повинна перевищувати 12%. Це може підтвердити сертифікат якості на дану продукцію, який є обов'язковим в наявності у продавця.

Чи не кріпіть куточки відразу після придбання: дайте їм «акліматизуватися» кілька тижнів в тому приміщенні, де вони передбачені. Нехай вони придбають ту ж вологість, яка властива кімнаті. Тоді вони спокійно перенесуть оздоблювальні роботи і не змінять своєї геометрії.

Вибираємо внутрішній або зовнішній куточок.

Тут вам все підкаже сама форма вироби. Внутрішні матимуть на внутрішніх поверхнях більш красиву, гладку або різьблену обробку. А зовнішні, навпаки, із зовнішнього боку. Перші, найчастіше, застосовуються для внутрішніх робіт, а другі і для фасадних оформлень, і для інтер'єрних. Якщо ви їх поплутаєте, то вам навряд чи вдасться їх замінити один одним: зворотна сторона завжди виглядає гірше, ніж лицьова.
Розміри дерев'яних куточків.

Якщо мова йде про обробку зовнішніх поверхонь, то краще вибирати більш широкі моделі, які приховають під собою краю сайдінгових панелей або вагонки. А для житлових кімнат, для захисту від пошкоджень стін, оздоблення стелі або прорізів, акуратніше і красивіше буде виглядати вузька модель. Причому пофарбувати її ви зможете в будь-який колір фарбою або розкрити лаком.
Також уважно поставтеся до погонажу, він повинен бути таким же, який заявлений в специфікації. Краще виміряти кілька зразків, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

Ще одна порада:
Уважно огляньте всі поверхні куточка: на них не повинно бути плям невстановленого походження, тріщин, сучків, що випали або подряпин. Це пряме свідчення шлюбу.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60