• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Застосування, використання фанери в будівництві

Фанера є популярним натуральним будівельним матеріалом, який виготовляється з деревини. Сучасне обладнання дозволяє виготовляти фанеру новими методами, що дає їй не тільки більш широку сферу застосування, але і перевага перед іншими матеріалами. Цей легкий і довговічний матеріал став затребуваним в будівельній справі в самих різних областях.

Використання фанери у будівництві.

фанера

 1. Опалубка. Підвищена зносостійкість, стійкість до багаторазових заливок, дає можливість виготовляти опалубку при створенні фундаменту, колони, стін і перекриттів, тунелів і мостів. Якщо необхідна ще більша стійкість матеріалу, то фанеру ламінують.
 2. Покрівля. У покрівельних роботах використовується фанера через її високих фізико-механічних властивостей. Волокна шпону спрямовані уздовж плити, а це збільшує стійкість до великих навантажень. Вологостійкість досягається все тієї ж ламінуванням і обробкою торців.
 3. Оздоблювальні роботи в інтер'єрі. Фанера має зовнішній вигляд натурального дерева, а також прекрасний матеріал для звукоізоляції, теплопровідності і повністю безпечний для здоров'я людини. Тому її можна сміливо застосовувати для обробки житлових приміщень. Так, фанеру застосовують для облаштування стінових перегородок, панелей, для звукоізоляції та теплоізоляції. Також в громадських місцях: в барах, ресторанах, кафе. Фанера, як і натуральне дерево, може регулювати коливання температур і вологості в приміщеннях. Це дає можливість для облаштування музичних студій, клубів, дитячих установ.
 4. Оздоблювальні роботи екстер'єрів. Якщо ви хочете створити унікальний фасад, то фанера ламінована доведеться до речі. Вона легко комбінується з іншими матеріалами, просто монтується, вологостійка і довговічна. Великий формат плит дозволяє швидко обладнати будь-які площі.

Підлоги

Підкладка для підлогового покриття, здатність вирівняти будь-яку поверхню, екологічна безпека, вологостійкість - всі ці якості є величезною перевагою перед іншими матеріалами. Також фанера здатна захистити підлогу від деформації внаслідок усадки будинку, не дає підлогового покриття зруйнуватися і відірватися від поверхні. Якщо ви укладаєте паркет на фанеру, то вона повністю компенсує його мікродеформації в залежності від перепаду температури і зміни сезонів. Це продовжує термін служби паркету, не дає йому деформуватися і пересихати. Крім того, фанера - прекрасний теплоізолятор і може бути використана без утеплювачів.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60