• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Дерев'яна лиштва!

Вікна та двері, оброблені справжніми дерев'яними лиштвами, надають будинку неповторний колорит і затишок.

Можливість замовити різний за форма дерев'яний лиштва, дозволить втілити в життя будь-яку дизайнерську фантазію. Особливо популярними для приватного будівництва, останнім часом, мають різьблені лиштви. І дерево - єдиний матеріал, який дозволить такому лиштві виглядати красиво і органічно.

Виготовляється дерев'яний наличник з найрізноманітніших порід деревини. У хід йдуть і тверді породи дерева - дуб, бук, модрина, а так само м'які - сосна, вільха. При бажанні завжди можна замовити лиштви, виготовлені з екзотичного дерева. Лиштви можуть бути або з масиву дерева, зберігаючи однорідну структуру. Можуть бути клеєні з декількох шарів деревини. При цьому верхній шар може бути з імпортної екзотичного матеріалу, що дешевше цільного лиштви з того ж дерева. Так само дерев'яний наличник може бути покритий шпоном дорогого і рідкісного дерева. Залежно від матеріалу і ціна буде різна. У наших широтах найбільш популярний лиштва з сосни, яка удосталь виростає в околицях.

Незважаючи на різницю в ціні, між виробами є одне спільне якість - це екологічна чистота. Ми дуже часто останнім часом піклуємося про природність і екологічності навколишніх предметів. Дерев'яний лиштва виробляється з відновлюваного ресурсу і, на відміну від пластику і синтетики, ніяк не впливає на навколишнє середовище. Крім того, дерев'яні вироби краще інших зберігають тепло в приміщеннях і перешкоджають проникненню вологи. Останній фактор дуже важливий, оскільки лиштви прикривають монтажні зазори і технологічні просвіти, створені, щоб дерево «дихало». Здатність не пропускати повітря і воду, допомагає захистити ваш будинок від атмосферного впливу.

Різьблений дерев'яний лиштва, крім чисто утилітарних особливостей має ще й естетично приємний вигляд. Вартість такого лиштви може перевищувати навіть зразки з рідкісних порід. Проте ж надання будинку неповторного вигляду варто того. Таким чином, дерев'яний наличник подойлет для будь-якого інтер'єру: класика, модерн або хай-тек. Приємним бонусом служить ще і здатність до шумоізоляції й влазоізоляціі.

Правильно оброблене і просочене дерево буде служити багато років. І візуальні характеристики від цього тільки поліпшуються. На думку відразу спадає порівняння з витриманим вином.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60