• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Дошка стругана. Як правильно вибрати потрібну стругану дошку?

Компанія «Ліспром» пропонує вашій увазі дошку стругану суху для вашого будівництва.

Найкраще якість, виробництво з контролем на всіх його етапах і досвідчені професійні продавці-консультанти - все це допоможе вам зробити правильний вибір пиломатеріалу, придбати тільки те, що необхідно і отримати в результаті комфортний і практичний будинок. Дзвоніть за телефонами компанії не роздумуючи: (044) 223-50-62, (050) 266-12-57, (067) 934-84-84, якщо вам потрібна дошка строганая в Києві або заповнюйте форму зворотного зв'язку. Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і оформлять замовлення.

Який тип дошки струганої Київ вибрати і для чого вона потрібна? Її призначення важко переоцінити. Тому що дошка стругана - це універсальний матеріал, який використовується практично у всіх галузях деревообробної промисловості, будівництва та ремонту. Дошка стругана суха застосовується і в конструкціях обладнання даху як обріштовка, і для облицювальних робіт - дошка стругана сміливо може застосовуватися як вагонка або дошка підлоги. Це вже готовий продукт, який може знайти собі місце в будь-якому інтер'єрі і в будь-якому будівельному процесі. При всьому своєму відмінній якості і багатофункціональності ціна дошки струганої відносно невисока, трохи дорожче обрізної дошки.

Як і всі пиломатеріали, дошка стругана ділиться на сорти, які залежно від наявності сучків, смоляних кишеньок та інших похибок застосовуються в різних галузях. Якщо ви плануєте створювати з дошки обрізної гарні меблі, то краще використовувати радіально напилення дошки з неповторними річними кільцями. Такі дошки ніколи не покривають фарбою, вони тільки лише лакуються або покриваються спеціальними воском, щоб підкреслити малюнок. Якщо ж дошка має 1-2 сорт, то з неї вийде шикарний паркан, ганок або сходинки для сходів.

Крім того, варто врахувати, де буде експлуатуватися майбутній виріб. Для використання на відкритому повітрі, де воно буде піддано атмосферних впливів, краще дошку стругану купити в Києві хвойних порід: сосни або модрини. Меблі же можна виготовляти з будь-яких порід дерев. Також не рекомендують облицьовувати стіни саун і лазень смоляними породами деревини - тієї ж сосною або ялиною, щоб уникнути виділення смол під впливом температури. Для меблів само використовуються будь-які породи.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60