• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Плюси і мінуси укладання масивних дощок!

Масивна дошка - це одне з перших підлогових покриттів, про які дізнався світ.

Дивно, але масивні дошки досі користуються великою популярністю. З чим це пов'язано? Звичайно ж, з тим, що у такого покриття маса переваг, які не змогли обійти навіть нові сучасні покриття. Але крім переваг, покриття так само має і недоліки. Про плюси і мінуси масивних дощок ми сьогодні і поговоримо.

Переваги покупки і монтажу!

Дошка називається масивної, тому що вона виготовляється з одного цільного шматка дерева. До переваг слід віднести високу якість виробу, дотримання умов сушіння на високому рівні, наявність кріплень (гребенів і пазів). Завдяки таким кріпленням можна створити монолітне покриття. Таке покриття вважається статусним, тому що виготовляється з цінних порід дерева. Головна перевага такого покриття полягає в його екологічній чистоті, яка створює сприятливий мікроклімат в приміщенні.

Основні плюси масивних дощок:

 • Масивні дошки працюють, як відмінний теплоізолятор;
 • Таке покриття мало важить;
 • Дошки наділені високим рівнем декоративності, тобто за допомогою просочень можна змінювати колір і при цьому покриття буде зберігати свою природну структуру;
 • Такі дошки дуже міцні і пружні;
 • Матеріал наділений щільними волокнами, які дозволяють утримувати металеві кріплення.

Не можна не погодитися, що масивні дошки не дарма так популярні в усьому світі. Але, як і у будь-якого іншого матеріалу, у масивних дощок є мінуси. Недоліки покупки і монтажу Головний мінус вироба полягає в тому, що воно погано поводиться у вологому середовищі, а точніше руйнується під впливом вологи. Матеріал бухнет, а після висушування тріскається і втрачає свою форму. Також від надлишку вологи, матеріал починає гнити.

Основні мінуси масивних дощок:

 • Менше довгий термін служби виробу;
 • Швидке загоряння в разі пожежі;
 • Залежність від умов зберігання покриття і використання;
 • Піддається впливу різних шкідників (наприклад, комах).

Незважаючи на те, що у дощок досить багато мінусів, які недозволені для підлогового покриття, на ці недоліки можна легко закрити очі. Зараз ви можете придбати різні захисні засоби, які усунуть ці недоліки з легкістю. 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60