• Брус
    Брус

    Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

  • Вагонка
    Вагонка

    Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

  • Блок хаус
    Блок хаус

    Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Вагонка - поради по правильному укладанні!

Під час оздоблювальних робіт по розташуванню вагонки, її можна укладати вертикальним або горизонтальним способом.

Також можна використовувати діагональну укладку. І хоча цей варіант вважається більш красивим, він, у свою чергу, вимагає великих витрат не тільки матеріалів, але й часу. Якщо ви хочеться візуально створити відчуття простору, вагонку необхідно викладати горизонтально. Вертикальний тип укладання створить вузьке і маленький простір. Перед початком укладання необхідно здійснити обрешітку з брусків на поверхні. Після цього на бруски слід прикріпити вагонку.

Решетування використовується для того, щоб вирівнювати поверхню, а також як основа для кріплення. Крім цього, іноді між брусками викладають ще й теплоізоляцію. Якщо ви вибрали горизонтальний тип укладки, то обрешітку слід робити вертикальною. Бруски обрешітки необхідно кріпити на відстані 50 -70 см один від одного. Також їх слід кріпити тільки вертикально. Для того щоб закріпити бруски, використовуйте дюбель-цвяхи. Крім цього, для ізоляції також використовують фольгу. І не слід забувати про проводці та ізоляції. Якщо ви вирішили викласти вагонкою сауну або лазню, то продумайте правильну вентиляцію по всьому приміщенню - це найважливіше питання.

Укладання вагонки починають від кута. Здійснюється укладання, акуратно використовуючи будівельний рівень і киянку, щоб не пошкодити зовнішню частину вагонки. Окремі дошки слід кріпити до брусків обрешітки в тих місцях, які не буде видно, наприклад, пази, прикриті куточки або в місцях кріплення плінтусів. Таким чином, некрасиві цвяхи будуть заховані від ваших очей. Для того щоб прикріпити вагонку, потрібно використовувати цвяхи з маленькими шапочками або спеціальні дужки, які є практично непомітними для очей і були спеціально створені для кріплення вагонних дощок.

Під час укладання не варто забувати, що вагонка потребує доступу повітря з обох сторін. Звичайно ж, постійні зміни температурних режимів несприятливо позначаться на вагонці, але це погано для будь-яких видів матеріалів з дерева. Після закінчення укладальних робіт, вагонку потрібно покрити лаком або захисним складом, який спеціально розроблений для цього виду деревини.

Якщо вам потрібна якісна вагонка за оптимальними цінами - звертайтеся в компанію «Ліспром» - у нас найкращі умови!

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60