• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Дошка підлоги - поради по правильному укладанню!

На сьогоднішній день кожен бажаючий укласти собі стать має велику кількість варіантів покриттів і способів укладання. Кожен з цих варіантів має, як пріоритетні якостей, так і свої особливості і недоліки.

І, навіть незважаючи на безліч технологічних і технічних переваг прогресивних схем укладання підлоги, більшість власників все-таки воліють укладку саме полової дошки, адже вона є куди більш практичним, екологічно безпечним і міцним матеріалом.

  Найпоширенішою схемою пристроїв підлог за допомогою дощок є лаги - це дерев'яні бруски, які мають прямокутний перетин. Їх легко можна прикріпити до чорнової основи, використовуючи клейові мастики або саморізи. Вистилати цей матеріал слід перпендикулярно до напрямку дошки для підлоги. Після монтажних робіт по споруджену підлоги з брусів, дану систему слід:
 • вирівняти,
 • обстругати перевищення,
 • підкласти під занижені ділянки тріску.

Ви також можете викласти лаги більш новаторським і швидшим способом. Для цього потрібно використовувати брус, який оснащується спеціальними пристосуваннями регулюючими висоту.

Крім цього, ви також можете укласти фанеру  з гідрофобною просоченням на абсолютно будь-який вид чорнового підстави, йдеться і про лагах, якщо вам потрібні додаткові кріплення багатошарових конструкцій підлоги. Звичайні монтажні роботи по установці статевої дошки поверх фанери потребують вирівнюванні чорновий бази.

Листи фанери, які були розрізані на поздовжні частини, встановлюються в діагональному напрямку відносно укладання дошки. Кріплення таких дощок слід здійснювати дюбелями або шурупами, а між листами фанери і по периметру приміщення слід залишати технологічні шви.

Завершивши укладку фанери, цю поверхню слід відшліфувати, потім повністю видалити створені під час шліфування шари пилу і забруднень. Прямо перед монтажними роботами по установці дощок слід нанести ґрунтовку, тільки після цього, ви можете спокійно кріпити дошки вашого статі. Кріпляться вони, як правило, методом своєрідного кріплення пазів, вибираючи потрібні, сьогодні такі дошки легко закріпити навіть не досвідчена людина. Після цього слід знову відшліфувати дошки, обробити їх лаком, фарбою або маслом.

Компанія «Ліспром» пропонує кращі умови для співпраці в Києві - дошка підлоги вищої якості за оптимальною ціною виробника!

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60