• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Укладання дошки підлоги на дерев'яне перекриття. Поради.

Укладання дерев'яної дошки своїми руками завжди була найкращим варіантом для покриття підлоги через свою екологічність і економічності.

Якщо у вас є певний досвід роботи з деревиною, то вам не складе труднощів облаштувати дерев'яна підлога на дерев'яному перекритті. Для житлового приміщення це буде найбільш комфортний, теплий і затишний підлогу.

Один з найпоширеніших варіантів укладання дошки підлоги - це укладання на дерев'яний настил або на дерев'яне перекриття. У цьому випадку попередньо монтується основа з дерев'яних балок з масиву дерева. найчастіше береться соснова деревина, яка обробляється антисептиком і біопіреном.

Як укладають перекриття?

Для цього використовується метод монтажу «по маяках»: першими укладаються крайні лаги і по черзі всередину з орієнтиром на рівень або ватерпас.

Крайня балка лягає в п'яти сантиметрах від стіни, а не впритул до нього, потім з'явився зазор наповнюють утеплювачами або закривають рейками.

З'єднують кінці балок металевими скобами, хомутами або дошками товщиною 50 мм, скріплюючи з допомогою цвяхів або скоб.

Обрізані на кінцях балки під кутом до 80-ти градусів, обробляються антисептиками і антипіренами і укладаються в підготовлену нішу для кожної окремо.

Для більшої жорсткості всій дерев'яної основи балки скріплюють сталевими анкерами і міцно фіксують всю конструкцію. Так утворюється єдина дерев'яна платформа, яка може бути облаштована і на першому, і на другому поверсі.

Як укладають дошки на дерев'яну основу?

Перед укладанням дошки потрібно витримати в тому приміщенні, де вони будуть експлуатуватися не менше 4-5 тижнів. Це запобіжить їх зміна геометрії і розтріскування. Також зверніть увагу на розмір дошки: переважно, щоб вона була такого ж розміру, як і одна із сторін кімнати. Так, у вас не буде потреби підрізати і підганяти дошки підлоги.

Монтаж починають від неї стіни, бажано тієї, звідки будуть входити в кімнату. Так, не буде видно нерівностей, якщо доведеться підрізати дошки або доточувати. Обов'язково залиште зазор між дошками і стіною в 10-15 мм, щоб потім заповнити його утеплювачем і закрити плінутсом.

Зараз найбільш поширеним варіантом кріплення дощок підлоги є система «паз-шип», яка не вимагає прибивання дошки цвяхами «в нахабну». Це набагато естетичніше і красивіше. В кінці обов'язково покрийте підлогу лаком або фарбою, щоб продовжити його термін служби і зробити більш привабливим.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60