• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Огляд виставок деревообробного обладнання в Німеччині

Німеччина славиться своєю ґрунтовністю і неухильному слідуванню правилам і традиціям.

Виставки деревообробного обладнання не є винятком. Всі вони проводяться вже багато років і залучають світових мастодонтів деревообробної промисловості.

 1. KWF - Expo. Одна з найбільших виставок, що представляє лісове господарство та лісозаготівельну техніку. Проводиться в баварському місті Родінг. Являє собою об'єднання конференції, виставки та спеціалізованих екскурсій. Проводиться на площі в сто гектарів лісу і дозволяє своїми очима побачити новітні розробки і комплексну техніку.
 2. HOLZ-HANDWERK - весняна виставка, що представляє обладнання та матеріали для деревообробної промисловості, в Нюрнберзі. Її головний напрямок - це обробка і переробка живого матеріалу - дерева. Подання експонентами на виставці останніх тенденцій та інновацій для деревообробних та деревопереробних підприємств є головною перевагою. Тут досвідчені фахівці зможуть знайти все для грамотної організації бізнесу: і устаткування для розпилювання, і інструменти для шліфування, і навіть спеціальні витяжні системи. Всі теслі і столяри європейського регіону виділяють час для відвідування цього заходу.
 3. LIGNA HANNOVER - проводиться в Ганновері, що вважається столицею промислових виставок Європи. Перший раз найбільшу спеціалізовану виставку, що представляє обладнання і технології для лісової і деревообробної промисловості, було проведено в 1975 році. З тих пір кожні два роки вона є найочікуванішою серед фахівців галузі: від представників лісових господарств і деревообробних підприємств до магазинів меблів.
  Організатори LIGNA HANNOVER забезпечують можливість експонування практично усіх галузей лісової та деревообробної промисловості. Тут можна знайти павільйони з технологіями для лісового господарства і лісопильної промисловості, з інноваціями для переробки деревини і виробництва матеріалів з неї, з приладами і приладдям для столярного і плотницкого ремесел і спеціалізованими презентаціями по дизайну дерева в інтер'єрі.

LIGNA HANNOVER - це ідеальний інформаційне джерело для будь-якого фахівця в деревообробної промисловості. Вона дала потужний поштовх для розвитку нових технологій і всієї галузі в цілому. Більш ніж 100 країн світу представлені на її стендах і можуть захистити свою репутацію лідерів в деревообробній галузі. 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60