• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Як правильно пофарбувати вагонку всередині будинку. Схема робіт.

Коли вже вирішено, яким буде ваш інтер'єр, вся вагонка від виробника куплена,

то залишається визначитися тільки з її забарвленням, якщо ви, звичайно, не набували заздалегідь пофарбовані поверхні. Проводити фарбувальні роботи слід до початку монтажу вагонки. Крім того, що весь матеріал повинен вилежатися в приміщенні, де буде монтуватися, фарбувати вагонку потрібно на горизонтальній поверхні, щоб уникнути патьоків і нерівностей кольору. Тоді вагонка матиме красивий, рівномірний і привабливий зовнішній вигляд. Також варто пам'ятати, що для застосування в парильні вагонку фарбувати не можна, тому що під впливом високої температури всі шкідливі пари будуть негативно впливати на ваш організм.

Дерев'яна вагонка дуже популярна при оформленні житлових приміщень, які мають різне призначення. Велика кількість переваг має такий матеріал: не потрібні підготовчі роботи з вирівнювання стін, хороша звукоізолююча здатність і теплова також дають можливість заощадити на матеріалах.

Звичайно стіни, оброблені дерев'яною вагонкою, мають прекрасний естетичний вигляд, але з часом вона може потемніти і змінити свій колір. Тому фахівці рекомендують забарвлювати дерев'яну вагонку. Чим же забарвити вагонку і які лаки і фарби краще використовувати? Естетичний вигляд і гарний колір деревині додадуть лаки на водній основі, а для більш надійного захисту поверхні використовують алкідні лаки.

Схема робіт з фарбування дерев'яної вагонки проста та схожа зі звичайною фарбуванням. Для того, щоб приступити до фарбування перевірте чи у вас є в наявності: кисті, валик, малярський лоток, відерце, наждачний папір з дрібним зерном, шліфувальні сітки, драбина або сходи, захисні окуляри і рукавички, респіратор, якщо плануєте працювати в закритому приміщенні.

Для початку поверхню зачищається для додання їй гладкості, шпаклюються всі нерівності, щілини і сліди від сучків. Смоляні патьоки замиваються розчинником. Потім вся поверхня шліфується. Слід зазначити, що всі роботи повинні бути проведені ретельно, тому що чим якісніше вони зроблені, тим краще і рівніше буде пофарбована вся поверхня.

Грунтовка - важливий етап при фарбуванні, який багато хто часто пропускають. Така обробка дерев'яної вагонки дає можливість поліпшити зчеплення фарби в деревиною і захистити її від грибкових хвороб або комах.

Саму фарбу бажано наносити тільки пензлем, валик використовується тільки для рівних поверхонь. Тому кисть повинна бути якісна, густа і зроблена на совість. Коли ви вже приступили до фарбування, то не робіть різких рухів, кисть повинна ходити плавно і рівномірно.

Скільки шарів фарби потрібно зробити для кращого зовнішнього вигляду? Мінімум 2, а то і 4. Тому що перший раз, як правило просочує деревину повністю і не дає рівного однорідного кольору. Тільки за другим разом ви отримаєте більш-менш гарний соковитий колір.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60