• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 18
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

Особливості виробництва і зберігання блок хауса

Оздоблення деревиною не тільки внутрішніх, але і зовнішніх поверхонь не втрачає актуальності і стає по-справжньому популярною. Блок-хаус - це дуже привабливий і натуральний матеріал, який перетворить будь-яку будівлю в милий і затишний будиночок в стилі «кантрі».

При покупці такого матеріалу головне придбати якісний блок-хаус, який виготовлений з дотриманням всіх технологічних процесів.

Виробництво блок-хауса.

Блок хаусХвойні породи - основна сировина для виготовлення блок хауса, це дозволяє збільшити термін його служби за рахунок смолистости і здатності протистояти гниттю. Весь процес виготовлення блок-хауса складається з наступних етапів:

 1. Ще ціла колода розпилюють на брус і заготовки для майбутнього блок хауса. Саме отпіленние напівкруглі частини колоди і стануть їм в подальшому, пройшовши відповідну обробку.
 2. Сушка в камерах до певної необхідної нормами вологості, не нижче 15%.
 3. На спеціальному обладнанні проводять фрезерування поверхонь і обрізають до потрібних розмірів. Також проводять нарізку системи «шип-паз» для зручного і практичного монтажу.
 4. Далі обробляють засобами для захисту від вогню і комах. Це надає додаткову міцність і довговічність блок хаусу, а також безпеку.
 5. Сортування і упаковка, при необхідності, в палети за розмірами і сортності.

Як бачимо з описаних процесів, виготовити блок хаус не так просто, це не просто розпилювання колоди. Необхідно використовувати спеціальні високопродуктивні верстати. Застосовувати нові технології для того, щоб обробити деревину. А також потрібні спеціальні інструменти. В результаті ви зможете придбати готовий якісний продукт, який прикрасить ваш будинок і стане шикарною обробкою для нього.

Зберігання блок хауса.

Для того, щоб зберегти характеристики, як експлуатаційні, так і естетичні блок хауса, зберігання до монтажу також слід проводити особливим чином. Слід відразу сказати, що деревина «боїться» підвищеної вологості і тому продукцію потрібно розміщувати в провітрюваних і сухих приміщеннях. Якщо місце зберігання буде на вулиці, то краще зробити це під навісом, а не під відкритим небом. Допускається обертання в плівку або інший не пропускає вологу матеріал. Не складайте всі дошки щільно один на одного - обов'язково між ними повинен бути просвіт, Ви можете це зробити за допомогою брусків або прокладок.

FaLang translation system by Faboba