• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Особливості виробництва і зберігання блок хауса

Оздоблення деревиною не тільки внутрішніх, але і зовнішніх поверхонь не втрачає актуальності і стає по-справжньому популярною. Блок-хаус - це дуже привабливий і натуральний матеріал, який перетворить будь-яку будівлю в милий і затишний будиночок в стилі «кантрі».

При покупці такого матеріалу головне придбати якісний блок-хаус, який виготовлений з дотриманням всіх технологічних процесів.

Виробництво блок-хауса.

Блок хаусХвойні породи - основна сировина для виготовлення блок хауса, це дозволяє збільшити термін його служби за рахунок смолистости і здатності протистояти гниттю. Весь процес виготовлення блок-хауса складається з наступних етапів:

 1. Ще ціла колода розпилюють на брус і заготовки для майбутнього блок хауса. Саме отпіленние напівкруглі частини колоди і стануть їм в подальшому, пройшовши відповідну обробку.
 2. Сушка в камерах до певної необхідної нормами вологості, не нижче 15%.
 3. На спеціальному обладнанні проводять фрезерування поверхонь і обрізають до потрібних розмірів. Також проводять нарізку системи «шип-паз» для зручного і практичного монтажу.
 4. Далі обробляють засобами для захисту від вогню і комах. Це надає додаткову міцність і довговічність блок хаусу, а також безпеку.
 5. Сортування і упаковка, при необхідності, в палети за розмірами і сортності.

Як бачимо з описаних процесів, виготовити блок хаус не так просто, це не просто розпилювання колоди. Необхідно використовувати спеціальні високопродуктивні верстати. Застосовувати нові технології для того, щоб обробити деревину. А також потрібні спеціальні інструменти. В результаті ви зможете придбати готовий якісний продукт, який прикрасить ваш будинок і стане шикарною обробкою для нього.

Зберігання блок хауса.

Для того, щоб зберегти характеристики, як експлуатаційні, так і естетичні блок хауса, зберігання до монтажу також слід проводити особливим чином. Слід відразу сказати, що деревина «боїться» підвищеної вологості і тому продукцію потрібно розміщувати в провітрюваних і сухих приміщеннях. Якщо місце зберігання буде на вулиці, то краще зробити це під навісом, а не під відкритим небом. Допускається обертання в плівку або інший не пропускає вологу матеріал. Не складайте всі дошки щільно один на одного - обов'язково між ними повинен бути просвіт, Ви можете це зробити за допомогою брусків або прокладок.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60