• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поради по догляду за підлогою з дерева (дошка підлоги).

Підлоги з дерева все частіше зустрічаються в наших будинках і квартирах. Більшість їх вважають за краще через екологічності, здатності зберігати комфортний для людського організму мікроклімат, вологість і надзвичайну теплоту і домашность. Також не можна скидати з рахунків особливі естетичні якості дерев'яної підлоги, його особлива фактура, м'яка на дотик і погляд, приємний вигляд додадуть будь-якому приміщенню гарний акцент. Всі ці переваги не дає жоден інший матеріал для підлогового покриття, тільки деревина здатна подарувати затишок вашому житлу

дошка підлогиПол з дерева не зажадає якихось особливих умов, складних процедур по догляду, він буде служити вірою і правдою довгі десятиліття. Але все ж продовжити терміни його служби ви можете, виконуючи нескладні умови і дії.

Обробляти дошку підлоги слід кілька разів. Перший раз, спеціальними засобами перед укладанням для того, щоб захистити її від грибків та комах. Другий раз відразу після монтажу, для додаткового захисту. Третій раз - це покриття лаком, фарбою або іншими захисними покриттями. Потім перефарбовувати в міру зносу, раз в 2-5 років.

Експлуатація та догляд

Очищення дерев'яної підлоги проводять настільки часто, наскільки це потрібно, в міру забруднення. Робити це краще сухою ганчіркою або за допомогою пилососа. Якщо потрібна вологе прибирання, то застосовують неабразивні і неагресивні засоби, додаючи їх у відро для миття підлог. Ганчірку при цьому добре віджимають, щоб вона була не сильно мокрою. Якщо на дерев'яну підлогу пролилася вода, то завдяки захисному покриттю, відразу вона не завдасть шкоди, але всяке покриття має свою межу експлуатації. Тому краще її швидше прибрати, тому що дерево багато вологи не любить.

Запобігти пошкодженням можна дуже просто. Там, де експлуатація найбільша, де ходить багато людей, просто покладіть килимок. Він не дасть підлогового покриття стиратися і вам не доведеться перефарбовувати підлогу. Тим більше, що робити це доведеться по всій поверхні, а не тільки там, де вона ушкодилася.

Якщо плануєте встановити меблі на дерев'яній підлозі, то найкраще придбати спеціальні накладки, які можуть бути повстяними або гумовими. Так, ви уникнете дряпання статі ніжками меблів.

Дошка підлоги дуже боїться каблуків, піску, кігтів домашніх тварин і всього, що може завдати фізичної шкоди дереву. Тому постеліть килимки біля входу для затримки піску і бруду, знімайте взуття, коли входите в кімнату, покрийте особливо стійким лаком для того, щоб собака не змогла подряпати ваш підлогу.

Але навіть якщо все це сталося, пам'ятайте, що верхній шар дошки підлоги завжди можна відреставрувати, перефарбувати і оновити. Іноді для цього досить просто відшліфувати його і він знову буде, як новий, чого про інших покриттях не скажеш!

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60