• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Огляд цін підлогових дощок в Києві!

Дошка для укладання підлоги - це популярний матеріал для монтажу підлогових покриттів.

В Україні таке покриття широко застосовується в будинках і квартирах. Підлогові дошки - це якісні деталі, які дозволяють створити довговічне покриття і вишуканий дизайн. Саме з цим і пов'язано завищення цін в магазинах і інтернет-магазинах.

На яку вартість варто розраховувати?

Ціни на дошки для підлоги в Києві зустрічаються і демократичні і не дуже. Можна вибрати більш дешевий варіант. Наприклад, дошки до 100 гривень за штуку, але потрібно розуміти, що якість такого виробу буде відповідним. Підлогове покриття з дощок - це покриття високого класу, яке служить довгі роки, воно добре зберігає форму в умовах належного догляду, набуває красивий колір за рахунок просочень, у нього хороша теплоізоляція, покриття міцне і пружне. Але в гонитві за дешевим продуктом, на жаль, можна дуже легко потрапити на неякісний товар, який не відповідатиме вище перерахованого опису.

Часто в київських магазинах зустрічається і інша ситуація. Коли товар якісний, але ціна аж надто висока. Чому продавці завищують ціну? Відповідь очевидна, коли товар користується попитом і добре продається, значить, на ньому можна заробити. А виправдовують ціну тим, що у товару високу якість. Такі дошки можуть коштувати по 500 гривень за штуку і більше. На жаль, багато покупців через недосвідченість викидають великі гроші.

Чому варто придбати товар в Леспром?

Ми пропонуємо вам широкий асортимент підлогових дощок, який створять дивовижний дизайн і прослужать довгі роки. Ми є виробником, а не перекупником, тому у нас хороші ціни і високу якість, за яку ми відповідаємо. Ми у всьому дотримуємося золоту середину, тому у нас ви зможете придбати матеріал від 100 до 200 гривень, який буде служити надійно і довго.

Чому слід вибрати нас?

 1. У нас приємні ціни, які ви більше ніде не зустрінете.
 2. Наша приємна вартість залежить не від поганої якості товару, а від того, що ми не перекуповуємо продукцію і не беремо відсоток собі. Ми її виготовляємо.
 3. У нас висока якість.
 4. Пропонуємо широкий асортимент для клієнтів.
 5. Ви можете приїхати на склад і особисто переконатися в якості дощок.

Ліспром піклуватися про кожного свого клієнта, тому наші ціни завжди радують покупців і змушують повертатися знову і знову! 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60