• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Огляд виробників по деревообробці.

На нашому ринку представлено чимало компаній, які займаються виробництвом обладнання для деревообробки.

Уявімо вам фірми, які давно зміцнилися на ринку і мають гарантійне та сервісне обслуговування в Україні.
«HOMAG Group».
Компанія HOMAG була заснована в 1960 році. Всього через два роки фірма виробляє першу в світі обв'язувальні машину і піднімає компанію на той високий рівень, де вона охоплює всі області деревообробної промисловості. В подальшому вона купує такі фірми як: BRANDT, FRIZ, WEEKE, LIGMATECH, WEINMANN, TORWEGGE тим самим зміцнюючи свої позиції серед виробників деревообробки.
«SCM Group».
SCM Group - історія цієї компанії почалася в далекому 1952 році, в цей час вона починає випуск столярних верстатів класичних компоновок і займає одне з лідируючих позицій в світі. У 1976 компанія налагоджує виробництво оброблювальних центрів для виготовлення деталей з деревини для виробництва дверей і вікон. У 1985 фірма купує компанію Morbidelli і починає виробництво верстатів, і ліній для обробки плитних матеріалів. У наступні роки SCM Group набуває такі компанії як Routech і CMS, стаючи безсумнівним лідером в області технологій домобудівництва з дерева, і випускає верстати для обробки пластмас, каменю, скла.
SCM Group багато коштів виділяє на розробку нових технологій в сфері деревообробки. Тому завжди може запропонувати своїм клієнтам якісне і сучасне деревообробне обладнання.
«FELDER».
Компанія FELDER була створена в 1955 році в Австрії і відразу зайняла гідне місце в числі виробників верстатів по деревообробці. У шістдесяті роки двадцятого століття компанія виходить на новий рівень свого розвитку - випускаються і вдосконалюються верстати серії BU (BU4- BU8). На початку дев'яностих FELDER випускає верстат з форматно-рухомим столом і одночасно виводить на ринок однофункціональні верстати для професійного преміненія. Також компанія випускає ряд недорогих верстатів по деревообробці під логотипом "HAMMER", тим самим закріплюючи свої позиції на світовому ринку, успішно конкуруючи з "Східними" виробниками. А починаючи з двотисячних, компанія збільшує поставки деревообробний центрів з ЧПУ, комбінованих верстатів, форматно-розкроювальних верстатів і гарячих пресів.
В даний час підприємство FELDER представлено на ринку компаніями FELDER, FORMAT-4 і HAMMER дуже міцно утвердилися на передових позиціях виробників обладнання по деревообробці.
Також на українському деревообробному ринку представлено дуже багато представників з Чехії, Словенії, Болгарії, а також Китайського виробництва. 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60