• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Підлоги з полової дошки!

Якщо говорити про покриттях для підлоги, то серед всіх їх видів, які представлені на сучасному ринку

у величезній кількості (це і натуральний камінь, і керамічна плитка, і лінолеум, і ковролини), то ніщо не може зрівнятися з підлогою з натурального дерева. Зробити підлоги із половоїї дошки - означає отримати обробку самим традиційним і в той же час найкращим матеріалом. Купити даний матеріал в будь-якій кількості пропонує компанія «Ліспром» за найвигіднішими цінами!

Проте слід розуміти, що процес укладання полової дошки повинен бути здійснений справжніми професіоналами своєї справи. Хоча, вибрати якісний матеріал - це вже півсправи. Якщо ви хочете, щоб у вашому домі були довговічні і якісні підлоги з дошки звертайтеся в компанію «Ліспром». Кращі матеріали власного виробництва завжди до ваших послуг. Якщо ж ви вирішили зробити укладання власними силами, необхідно уважно вивчити всі деталі і чітко слідувати конкретної технології.

Перш ніж перейти безпосередньо до монтажу таких елементів, як підлоги із половоїї дошки, необхідно пройти кілька етапів. Перший - це «акліматизація» матеріалів, які ви будете використовувати. Залиште їх в приміщенні, де буде проходити монтаж на три доби, цього буде достатньо. Якщо говорити про рівень вологості половоїї дошки, то її показник не повинен перевищувати десять-п'ятнадцять відсотків. Тобто вище шістнадцяти він бути ніяк не може. Інакше ви поведете укладку, а ваші підлоги із половоїї дошки деформуються. Ви ж не хочете даремно витратити свій час, гроші й енергію на неякісний результат. Горбатий підлогу нікому не до вподоби. Компанія «Ліспром», звичайно ж, забезпечить вас кращими полової дошками, але от процес укладання ви будете контролювати самостійно.

Ви можете укладати полової дошки на різні підстави, кожному з яких притаманна окрема специфіка. Мова йде про бетонних конструкціях, існуючому дерев'яній підлозі, несучих дерев'яних конструкціях, а також лагах по стягуванню. Монтаж покриття - це завершальний етап, тому перш ніж приступити до нього, необхідно завершити інші роботи, такі, як встановлення вікон та дверей. Якісні і надійні підлоги з дошки вимагають підвищеної уваги до вибору матеріалу, а також їх монтажу. Звертайтеся в компанію «Ліспром», і ви отримаєте кращу дошку для підлоги, щоб створити ідеальне покриття у себе вдома!

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60