• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Вагонка. Яка ціна вагонки?

Продаж вагонки в Києві - це один з головних напрямків діяльності компанії

«Ліспром». Ми реалізуємо тільки екологічно чисті пиломатеріали і доставляємо їх практично в усі регіони України, а також Київ і область. Доставка і розвантаження - ці послуги ви можете сміливо замовити в нашій компанії, тому що ми маємо свою службу, а не працюємо з підрядниками. Будь пиломатеріали будуть доставлені в обумовлений термін і в належному їм вигляді. Звертайтеся до наших кваліфікованих консультантів за телефонами: (044) 223-50-62, (050) 266-12-57, (067) 934-84-84 або заповнюйте форму зворотного зв'язку. Ми обов'язково дамо всі необхідні рекомендації та відповіді на ваші питання щодо вагонка ціна і вагонка купити.

Вам не потрібно більше вчитися над питанням: де купити вагонку в Києві? Зверніться в нашу компанію - це найпростіше рішення. Ви отримаєте не тільки вагонку за невисокою вартістю, але і всю необхідну інформацію про її виробництві та походження. Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти будь-які обсяги і доставляти їх в самі стислі терміни. Зверніться до нашого каталогу і виберіть будь пиломатеріали для себе.

  П'ять головних причин для того, щоб купити дерев'яну вагонку від «Ліспром»:
 1. Оптимально великий вибір вагонки - від блок хауса до добірної вагонки вищого сорту. Для себе ви знайдете і більш скромний варіант, де є в наявності сучки і перепади кольору деревини і вищий сорт, де тон забарвлення рівний, а сучки або відколи відсутні зовсім.
 2. Асортимент тільки високоякісної вагонка Київ. Ми виготовляємо пиломатеріали за стандартами, прийнятими в Європі на зарубіжному обладнанні. Використовуємо тільки екологічно чисте, належної якості та пройшло всі контрольні точки сировину.
 3. Наші ціни на вагонку сосна вас приємно здивують. Ми маємо гнучку систему знижок на вагонку та пиломатеріали.
 4. Доставка і розвантаження вагонка в Києві відбувається швидко і в найкоротші терміни. Ми маємо свій департамент доставки і навантаження, тому не залежимо від сторонніх чинників. Ваші пиломатеріали ви отримаєте вчасно в належному стані.
 5. Наші кваліфіковані фахівці нададуть для вас всю необхідну інформацію щодо вибору вагонки київ, її якості і сортів натуральних пиломатеріалів. Також ви можете на них покластися при виборі оптимального варіанті вагонки саме для ваших цілей, враховуючи ваш бюджет, переваги та подальшої експлуатації.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60