• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Дерев'яна лиштва поради від Ліспром!

Якщо ваш ремонт вже рухається до завершення, то саме час подумати про оформлення інтер'єру.

У будь-якому випадку, вам не обійтися без дерев'яних наличників на двері, дерев'яних наличників на вікна, які не тільки принесуть масу користі, але й підкреслять оригінальність обраного стилю у вашому домі. У компанії «Ліспром» вам запропонують широкий асортимент дерев'яних наличників. Ми подбали про те, щоб ви змогли підібрати для свого інтер'єру найкращий варіант, адже наше виробництво дає можливість вибрати високоякісну сировину і зробити з нього кращі лиштви на двері. Дзвоніть за телефонами (044) 223-50-62, (050) 266-12-57, (067) 934-84-84 або заповнюйте форму зворотного зв'язку. Наші консультанти допоможуть рекомендаціями і дадуть всю інформацію по дерев'яних наличникам в Києві.

Для чого потрібні наличники? По-перше, це необхідно для завершеного вигляду вашого житла, тому що як би ви не старалися, як б не підганяли шпалери або вагонку, все одно залишаться зазори або щілини, які зіпсують будь-який, навіть самий гарний інтер'єр. Дерев'яний лиштва на вікна допоможе обрамити вікно не тільки всередині приміщення, але і зовні додасть вікну привабливий зовнішній вигляд. А дерев'яний наличник на двері приховає всі недоліки і щілини після остаточної обробки.

По-друге, дерев'яні лиштви допоможуть з точки зору гігієни вашого знову обретшего життя житла. Прикріпити лиштва на двері коштує вже й тому, щоб запобігти потраплянню бруду і пилу в щілини між стіною і коробкою двері. А також не дати їй можливості там накопичуватися. Таким чином, ми закриваємо лиштвою всі зазори і робимо їх недоступними для бруду і розмноження всіляких мікробів.

Як правильно прикріпити дерев'яний наличник? Для початку потрібно зняти точні виміри з дверей і купити дерев'яні лиштви потрібного погонажу. Потім обов'язково врахуйте, що в місці петель на двері, лиштва буде відступати від краю короба на 10-15 мм. Тепер приступайте до прирізці наличників. У кутах вони з'єднуються під кутом 450, обрізати їх потрібно точно, щоб вони співпали, інакше доведеться підганяти, а це може забрати довжину.

Кріпити наличники можна за допомогою клею або рідких цвяхів, якщо у вас ідеально рівні стіни. Але якщо це не так, то краще скористатися фінішними цвяхами, капелюшки яких потім замаскуйте замазкою по дереву або спеціальним воском. Такий варіант кріплення набагато краще, тому що при необхідності його легко можна демонтувати, наприклад, щоб запустити під нього комунікаційні дроти.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60