• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Дерев'яні лиштви на вікна!

У загальноприйнятому розумінні лиштви можуть бути тільки на дверях і все.

Лиштви на вікнах, для багатьох, річ досить незвичайна. Разом з тим, дерев'яні лиштви на вікна мають не тільки практичне, а й естетичне значення. Згадаймо старі дерев'яні будинки з різьбленими сінечки і лиштвами. Рамка вікна з хитромудрим візерунком надавала будинку якусь харизму і завершеність. Різьблені лиштви на вікна знову набувають все більшої популярності.

Виготовляються дерев'яні лиштви на вікна з різних порід дерева. Якщо необхідні різьблені лиштви, то більше підійдуть м'які породи деревини, які легкі в обробці і не тріскаються. За бажанням, будь-яка деревина може бути перетворена в лиштва. Ширина і товщина лиштви теж залежить суто від переваг замовника.

Може виникнути питання, навіщо платити гроші за лиштва «для краси». Питання обгрунтований. Але не варто забувати, що мова йде про дерев'яні лиштви на вікна. Крім своєї краси, з плавними лініями структури і сучками, такі вироби виконують і утилітарну роль. При монтажі вікна, навколо нього залишаються зазори, які майже завжди заповнені піною. Виглядає це, прямо скажемо, «не фонтан». Плюс, через ці зазори в приміщення проникає повітря зовні і волога. Дерев'яні лиштви на вікна кріпляться так, щоб закривати всі технічні і монтажні зазори і надати вікнам завершений вигляд. Щільна структура деревини перешкоджає проникненню повітря ззовні. Дерево, так само не пропускає вологу і шум з вулиці в приміщення. При правильній обробці і просочення, дерев'яні лиштви роками виконують свою нелегку місію. Природно, що дерево вимагає ретельного догляду. Періодичне зняття верхнього шару і покриття новим шаром захисного лаку або фарби - от і все, що потрібно для довгострокової підтримки дерев'яного лиштви в робочому стані.

Яким б не був будинок. З якого б матеріалу не побудований, цегла, дерево, камінь, бетон. У кожному разі, дерев'яні лиштви на вікна додадуть будовою наліт вишуканості і самодостатності. Різьблені лиштви допоможуть створити екстер'єр під старовину. Прості прямі лиштви - щоб створити мінімалістичний стиль або «хай-тек». Різноманітне покриття поверхні, уніфікованість і податливість деревини дозволять створити неповторний стиль будинку.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60