• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Дошка підлоги - особливості виробництва!

Головна відмінна риса нашого часу, що, незважаючи на всі технологічні рішення і сучасне швидкий розвиток, ми все одно намагаємося повернутися до першоджерел - екологічно чистим матеріалам.

А що може бути більш екологічним, чистим і натуральним ніж підлога з деревини? Підлоги, створені з натурального дерева, будуть не просто чудовим доповненням інтер'єру вашого будинку, але і створять особливий колорит і затишок, все-таки натуральні матеріали вміють це робити краще за інших. Підлоги з натурального дерева є не тільки міцними і довговічними, але ще і володіють прекрасними звуко- і теплоізоляційними можливостями, до того ж, вони збережуть у вашому будинку здоровий мікроклімат.

У сучасному високотехнологічному виробництві використовують лише кілька обраних порід дерева. Перед тим, як потрапити до вас додому, вони проходять ретельні сортування та класифікації згідно з урахуванням сортності. Ця їх сортність буде проходити в залежності від існування у деревини яких-небудь дефектів, наприклад, відколів, тріщин, подряпин чи ще якихось не будь проблем. Якщо у деревини було відзначено ідеальне якість, то цей вид дощок відразу відносить до екстра-класу.

Існують стандартні технології виготовлення, під час яких використовують заготовку, але спочатку вона повинна пройти спеціальну обробку. Ці заготовки створюються завдяки розпилювання або фрезерованию колод або деревин великих розмірів. Після чого відбувається поперечна розпилювання колод, а також машинна обробка, щоб досягти необхідних показників. На самому першому етапі круглі частини лісоматеріалу подаються в разобщітель, і тільки після цього вони проходять сортування за якістю і типом.

Брус піддають розпилюванні на окремі пиломатеріали, наприклад, дошки, бруски або рейки. Далі на спеціальних майданчиках виробляють сортування, після неї дошки викладаються в пакети, упаковуються і перевозяться на склади, на яких зберігаються вже готові пиломатеріали. Ці пиломатеріали в щільних пакетах також направляють на сушку в спеціальні сушильні камери, де окрім сушки проходить ще декілька процесів важливих для того, щоб дошка згодом не деформувалася. Потім використовуючи спеціальні фрези, створюються бічні з'єднання типів "шип-паз", які полегшують укладання.

Компанія «Ліспром» здійснює виробництво дошки підлоги з урахуванням усіх вимог відповідних стандартів якості, тому може запропонувати вам дійсно кращий матеріал в Києві!

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60