• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Блок хаус або вагонка?

Сьогодні існує безліч матеріалів, завдяки яким стає можливим створення будь-якого будинку.

blok haus 2

Він може поєднувати в собі європейський шарм і російський стиль. Блок хаус дозволяє втілити в життя будь-які ваші побажання, до того ж, це ще й один з найбільш затребуваних матеріалів! Він є різновидом вагонки. Це дошка, призначена для обробки. Зовнішню поверхню даного матеріалу можна порівняти з оциліндрованого колоди. Якщо ви виконаєте облицювання зовнішніх і внутрішніх стін свого будинку за допомогою даної продукції, то у кожного гостя не залишиться сумнівів у тому, що при будівництві вашого споруди використовувався справжнісінький дерев'яний зруб. У кожному разі, такий будинок не виглядає ні цегляним, що не бетонним в цілому.

Існує можливість зведення Будинки з оциліндрованого колод натурального дерева. Якщо ви схиляєтеся до даного варіанту, вам необхідно враховувати деякі властивості зазначеного матеріалу. Так натуральне дерево схильне утворення тріщин з часом, навіть у тому випадку, якщо воно було заготовлено і висушене за всіма правилами і нормам. Звичайно, це не матиме ніякого впливу на конструкцію, але от зовнішній вигляд будинку не залишиться таким же привабливим, як і раніше. Завдяки сучасним матеріалам для обробки можна змінити зовнішній вигляд будь-якої будівлі - вона буде виглядати натурально і привабливо. І все це за короткий термін - менше десяти днів.

Другим ім'ям такого матеріалу, як блок хаус, є «обманка». У даної продукції є маса достоїнств, якщо порівнювати її з колодою з масиву. Якщо ви цінуєте затишок, природність і комфорт - даний матеріал повністю відповідає даним критеріям.

Якщо порівнювати блок хаус і вагонку, то перший варіант має лицьовою стороною з поверхнею циліндричного типу. Даний матеріал виробляють за спеціальною технологією. Так колоди піддаються розпилювання за схемою, розробленою раніше. Її називають «квадратом в колі». Для блок хауса нарізаються 4 заготовки з зовнішньої частини. Внутрішня частина використовується для виробництва бруса або дошки плоского типу. Далі кожну з заготовок обробляють на верстаті, вирівнюють її ширину, вирізують пази і шипи на боках і прорізають жолоби поздовжнього типу на зворотній стороні. Наступним пунктом йдуть додаткові роботи по обробці з використанням високочастотного обладнання. В результаті отримують рівну і гладку вагонку типу блок хаус, що володіє сполуками «паз-шип», які ідеально збігаються один з одним. Далі готову продукцію упаковують з термоусадочну плівку.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60