• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Блок хаус. Що це таке.

При перегляді старих казок і мультфільмів, ми часто бачили казкові будиночки зі зрубу. Вони неймовірно красиві і затишні.

Думаю, багато жителів нашої країни, хоча б раз в житті мріяли жити у великому будинку зі зрубу. На жаль, такий матеріал дуже дорогий і не має широкого поширення на території України. Але наблизитися до виконання такої мрії нам допоможуть будівельні хитрості, а саме - блок хаус. Що ж це за «звір» такий?

Дане словосполучення прийшло до нас з Англії. Там популярні будинку з блоків. У нас же такий деревне блок або блок хаус застосовується в якості зовнішньої або внутрішньої обробки будинків і деяких будівель. Блок хаус являє собою оциліндрованої колоди, яке виготовляють з деревини. З одного боку така колода плоске, а з зовнішньої - округле. При обробці створюється враження, що будинок побудований з зрубу.

Виробники даного продукту враховують потреби клієнтів, виготовляючи блок хаус:

 • з різних сортів деревини, а це дає різні колірні відтінки;
 • різних габаритів, що дозволяє застосовувати брус в обробці різних за площею поверхонь.

Обшиваючи будинок блок хаусом, можна використовувати хитрість і досягти подвійного ефекту, а саме: додатково утеплити ваш будинок. Хочете дізнатися як? Відкриємо вам секрет - блок хаус кріпиться на дерев'яні рейки, відповідно між будинком і брусом залишається місце для теплоізоляційного матеріалу. Чи буде це мінеральна вата, пінопласт або піноізол, вибирати вам в залежності від ваших уподобань і можливостей.

Дуже важливим моментом є й те, що пошкодив блок хаус досить просто замінити на інший і ваш будинок не втратить своєї привабливості. Ну а якщо ви застосовуєте цей матеріал всередині, то ви будете не тільки насолоджуватися красою цього матеріалу, але і відчуєте його екологічність. Адже смоли, які виділяють хвойні породи дерев, роблять благотворний вплив здоров'я мешканців.

Говорячи про блок хаусі, варто згадати і його ціну. Вона залежить від розмірів матеріалу: товщини, ширини та довжини панелі. А так же на ціну впливає і сорт деревини. Що однорідніша колір дощок, тим сорт вище, відповідно і підвищується ціна. У порівнянні з оциліндрованої брусом або зрубом, ціна блок хауса нижче в середньому на 30-50%. Так що не просто метану, а втілювати свої мрії в реальність!

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60