• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 18
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

Укладання дошки підлоги на бетонне перекриття. Поради.

Дерев'яна підлога - це завжди актуально, красиво і практично. На сьогоднішній день багато хто вибирає саме цей спосіб облаштування підлоги і він не менш популярний, ніж багато років тому.

Особливою перевагою такого варіанту є те, що зробити це може практично будь-яка людина, яка хоч трохи знайомий з роботою з деревиною. У цьому матеріалі ми розглянемо один з варіантів облаштування дерев'яної підлоги - укладання статевої дошки на бетонне перекриття.

Як укласти дошку підлоги на бетонне перекриття. Поради рекомендації.

Найперший етап робіт починається зі створення вологонепроникного бар'єру між дошкою статі і бетонною основою. Для цього існує маса варіантів: від звичайної плівки до грунтової мастики або гідро-паро-бар'єрного матеріалу. Це не дасть вашій майбутній покриттю «тягнути» з бетону вологу і псуватися від грибкових інфекцій.

Існує два методи для облаштування підлоги на бетоні:

 • на фанерному підставі, укладеному на стягуванні;
 • на каркасі з дерев'яних брусків.

Укладання  дошки підлоги на фанерне підставу.

Для цього методу облаштування дерев'яної підлоги застосовують фанеру виключно з вологостійкими властивостями, товщиною від 15-18 мм. Кріпити до бетонної підстави рекомендується не цілі листи, а смуги шириною від 40 мм.

Підготовлені смуги фанери кріплять шурупами або дюбелями, яких повинно бути не менше 10-15 штук на 1 м2. Краще якщо фанеру укласти по діагоналі, так буде рівномірно розподілена навантаження. Потім її шліфують і очищають від пилу. На чисту фанеру починають укладку дошки підлоги.

Дошки кріплять таким же способом, як і до дерев'яних лагам: за допомогою системи «шип-паз», яка є на всіх сучасних дошках.

Укладання дошки підлоги на каркас з дерев'яних лаг на бетонній основі.

Це такий же спосіб, як і укладання підлоги на лаги, тільки їх монтують на бетоні, попередньо гідроізоліруем від нього. Для монтажу використовують висушені бруски або лаги, вологість яких не перевищує 18%. Роблять це шурупами строго перпендикулярно підлозі. Також можна вберегти комунікації за допомогою іншого методу кріплення - клеєм або мастикою. Вона не тільки буде щільно тримати лаги, а й послужить гідроізоляцією.

Для теплої підлоги, простір між брусками заповнюють мінеральною ватою або спеціальними утеплювачами. Обов'язково перед укладанням дошки підлоги, на лаги кладуть вологозахисний матеріал.

FaLang translation system by Faboba