• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Укладання дошки підлоги на бетонне перекриття. Поради.

Дерев'яна підлога - це завжди актуально, красиво і практично. На сьогоднішній день багато хто вибирає саме цей спосіб облаштування підлоги і він не менш популярний, ніж багато років тому.

Особливою перевагою такого варіанту є те, що зробити це може практично будь-яка людина, яка хоч трохи знайомий з роботою з деревиною. У цьому матеріалі ми розглянемо один з варіантів облаштування дерев'яної підлоги - укладання статевої дошки на бетонне перекриття.

Як укласти дошку підлоги на бетонне перекриття. Поради рекомендації.

Найперший етап робіт починається зі створення вологонепроникного бар'єру між дошкою статі і бетонною основою. Для цього існує маса варіантів: від звичайної плівки до грунтової мастики або гідро-паро-бар'єрного матеріалу. Це не дасть вашій майбутній покриттю «тягнути» з бетону вологу і псуватися від грибкових інфекцій.

Існує два методи для облаштування підлоги на бетоні:

 • на фанерному підставі, укладеному на стягуванні;
 • на каркасі з дерев'яних брусків.

Укладання  дошки підлоги на фанерне підставу.

Для цього методу облаштування дерев'яної підлоги застосовують фанеру виключно з вологостійкими властивостями, товщиною від 15-18 мм. Кріпити до бетонної підстави рекомендується не цілі листи, а смуги шириною від 40 мм.

Підготовлені смуги фанери кріплять шурупами або дюбелями, яких повинно бути не менше 10-15 штук на 1 м2. Краще якщо фанеру укласти по діагоналі, так буде рівномірно розподілена навантаження. Потім її шліфують і очищають від пилу. На чисту фанеру починають укладку дошки підлоги.

Дошки кріплять таким же способом, як і до дерев'яних лагам: за допомогою системи «шип-паз», яка є на всіх сучасних дошках.

Укладання дошки підлоги на каркас з дерев'яних лаг на бетонній основі.

Це такий же спосіб, як і укладання підлоги на лаги, тільки їх монтують на бетоні, попередньо гідроізоліруем від нього. Для монтажу використовують висушені бруски або лаги, вологість яких не перевищує 18%. Роблять це шурупами строго перпендикулярно підлозі. Також можна вберегти комунікації за допомогою іншого методу кріплення - клеєм або мастикою. Вона не тільки буде щільно тримати лаги, а й послужить гідроізоляцією.

Для теплої підлоги, простір між брусками заповнюють мінеральною ватою або спеціальними утеплювачами. Обов'язково перед укладанням дошки підлоги, на лаги кладуть вологозахисний матеріал.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60