• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

З чого виготовляється дерев'яний куточок!

Чи не знайдеться більш популярного матеріалу, ніж дерев'яний куточок.

Його використання обумовлене практичністю і простотою. За що і любимо не тільки будівельниками або столярами, а й дизайнерами інтер'єрів.

Виготовляється дерев'яний куточок з будь-якого виду деревини - вільха, дуб, модрина, сосна. Найчастіше він іде в комплекті до блок хаус, вагонка, імітації бруса. Яким би якісним і точно не був монтаж, завжди виникає ймовірність деяких зазорів. Ось для прикриття таких легких недоліків і створений дерев'яний куточок. Кріплення на кути будинку, обшитого вагонкою або імітацією бруса, дозволить приховати технологічні зазори. Зазвичай, тип деревини куточка відповідає типу деревини обшивального матеріалу. Але ніщо не може перешкодити відтінити один тип деревини іншим. Навіть якщо обшивка будинку або кімнати виконана з пластика або штучних матеріалів, дерев'яний куточок зможе додати обробці деяку «натуральність» і «природність».

Дерев'яний куточок може бути як зовнішній - для кріплення на зовнішні кути, так і внутрішній - для приховування технічних зазорів і стиків в кутах кімнат. Дерев'яний куточок зовнішнього типу використовується для обробки ніш, укосів дверей і вікон. Такий обробкою переслідуються дві мети. По-перше, дерев'яний куточок, обшитий по периметру арки, ніші і отвору дверей - це красиво і естетично. Особливо, якщо можна вибрати колір і форму зовнішніх площин куточка. По-друге, це просто захист кутів від ненавмисних ударів і від руйнувань. Скажімо, під час перестановки меблів. Адже замінити один куточок простіше, ніж пів стіни.

Деревообробна промисловість випускає дерев'яний куточок різного розміру і форми. Площині зіткнення зі стінами завжди залишаються гладкими. А зовнішні площини можуть бути прикрашені, скажімо поздовжніми пазами або хвилями. На замовлення можна зробити будь-яку форму куточків. Велика довжина пиломатеріалу, до трьох метрів, дозволить уникнути непотрібного стикування на довгих або високих з'єднаннях.

Підводячи підсумок, хотілося б сказати, що дерев'яний куточок хороший не тільки ка декоративний елемент оздоблення. Він широко використовується для захисту кутів від пошкоджень. А головне, куточок допомагає приховати огріхи і неточності при монтажі обшивки будинку або кімнати.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60