• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Особливості виробництва, зберігання дерев'яної вагонки.

Останнім часом дерев'яна вагонка набирає все більшої популярності при проведенні обробки не тільки заміських будинків і бань, а й міських квартир. Це дерев'яне «чудо» здатне перетворити будь-яке приміщення в затишний і практичний куточок, який буде залишатися таким довгі роки. При цьому ніякого ризику для здоров'я, як це буває іноді з модними синтетичними матеріалами, або проблем з доглядом за дерев'яною вагонкою у вас не передбачається. Ось саме тому багато заможні клієнти вибирають саме її при обробці своїх котеджів і апартаментів.

Особливості виробництва дерев'яної вагонки.

вагонкаОскільки вагонка знову стала затребуваною на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів, то і цехів з її виробництва відкривається безліч. Але мало хто може запропонувати в результаті якісний продукт, тому що її виготовлення вимагає спеціального обладнання високої точності і точного дотримання технології. Виробництво вагонки з дерева починається з відбору якісної сировини. Що це означає? Що воно буде належним чином висушене, обрані тільки найкращі екземпляри стовбурів дерева і тільки потім розпиляні на дошки. Потім їх також сушать, щоб надалі знову обробити і прибрати все зайве з поверхні вагонки - сучки і нерівності.

Вагонку відсортовують за встановленими стандартами, що визначає її ціну в залежності від сортності. Вона буде призначена для різних потреб: для внутрішньої обробки, для чорнової, для зовнішньої, а також для обробки бань або саун. На нашому виробництві завжди знайдеться потрібна кількість матеріалу, тому що ми працюємо на власних виробничих потужностях і завжди готові надати потрібний об'єм.

Особливості зберігання дерев'яної вагонки.

Дуже часто під час будівництва та оздоблювальних робіт створюється якийсь запас матеріалів. До таких відносяться і пиломатеріали. Дуже зручно на одному підприємстві закупити відразу всі необхідні пиломатеріали: дошку підлоги, вагонку, підвіконня і брус. Це буде не тільки дешевше, але і не доведеться кожного разу замовляти доставку і платити за неї.

Наявність закритого добре провітрюється буде ідеальним варіантом. Але якщо такого немає в вашому розпорядженні, то підійде навіс на вулиці, під яким складують вагонку, перекладаючи її брусками або спеціальними прокладками. У будь-якому випадку слід пам'ятати, що вагонка, як і будь-який пиломатеріал, не любить високу вологість і її потрібно від неї захистити.

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60