Особливості виробництва, зберігання дерев'яної вагонки.
Останнім часом дерев'яна вагонка набирає все більшої популярності при проведенні обробки не тільки заміських будинків і бань, а й міських квартир. Це дерев'яне «чудо» здатне перетворити будь-яке приміщення в затишний і практичний куточок, який буде залишатися таким довгі роки. При цьому ніякого ризику для здоров'я, як це буває іноді з модними синтетичними матеріалами, або проблем з доглядом за дерев'яною вагонкою у вас не передбачається. Ось саме тому багато заможні клієнти вибирають саме її при обробці своїх котеджів і апартаментів.
Особливості виробництва дерев'яної вагонки.
Оскільки вагонка знову стала затребуваною на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів, то і цехів з її виробництва відкривається безліч. Але мало хто може запропонувати в результаті якісний продукт, тому що її виготовлення вимагає спеціального обладнання високої точності і точного дотримання технології. Виробництво вагонки з дерева починається з відбору якісної сировини. Що це означає? Що воно буде належним чином висушене, обрані тільки найкращі екземпляри стовбурів дерева і тільки потім розпиляні на дошки. Потім їх також сушать, щоб надалі знову обробити і прибрати все зайве з поверхні вагонки - сучки і нерівності.
Вагонку відсортовують за встановленими стандартами, що визначає її ціну в залежності від сортності. Вона буде призначена для різних потреб: для внутрішньої обробки, для чорнової, для зовнішньої, а також для обробки бань або саун. На нашому виробництві завжди знайдеться потрібна кількість матеріалу, тому що ми працюємо на власних виробничих потужностях і завжди готові надати потрібний об'єм.
Особливості зберігання дерев'яної вагонки.
Дуже часто під час будівництва та оздоблювальних робіт створюється якийсь запас матеріалів. До таких відносяться і пиломатеріали. Дуже зручно на одному підприємстві закупити відразу всі необхідні пиломатеріали: дошку підлоги, вагонку, підвіконня і брус. Це буде не тільки дешевше, але і не доведеться кожного разу замовляти доставку і платити за неї.
Наявність закритого добре провітрюється буде ідеальним варіантом. Але якщо такого немає в вашому розпорядженні, то підійде навіс на вулиці, під яким складують вагонку, перекладаючи її брусками або спеціальними прокладками. У будь-якому випадку слід пам'ятати, що вагонка, як і будь-який пиломатеріал, не любить високу вологість і її потрібно від неї захистити.