• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Монтаж терасної дошки. Укладання терасної дошки.

Тераса - це місце біля вашого будинку, де ви можете проводити сімейні чаювання, відпочивати після важкого робочого дня або приймати гостей. Зазвичай тераси практично відкриті, тому і підлоги тут слід робити більш стійкими і надійними.

Для їх облаштування зазвичай вибирається терасна дошка, яка має з одного боку пропиляні канавки і товщина у неї набагато більше, ніж у простої дошки підлоги. Умови експлуатації зобов'язують до таких видозмін і особливої ​​обробці для стійкості до атмосферних впливів і механічного впливу.

Терасна дошка і її монтаж.

Зазвичай монтаж довіряють фахівцям, але якщо ви обмежені в коштах і маєте хороший досвід роботи з деревиною, то вам також буде під силу укладання терасної дошки. Якщо ви купуєте нові покриття або так званий декінг, то краще звернутися до інструкції, що додається. Але якщо ваш вибір зупинився на звичайній дерев'яній терасної дошці, то найпростішим варіантом буде монтаж на лагах. Так ви захистите дошки від вологості грунту, грибка і цвілі.

Починати варто з вибору і підготовки підстави з лаг і опор, на які вони лягають. Опори зазвичай роблять з бетону, прокладаючи під лаги гідроізоляційний матеріал. Потім на опори укладають лаги: відстань між ними залежить від товщини терасної дошки. Чим вона товщі, тим більше відстань і навпаки. Вони повинні бути просочені спеціальними антигрибковими складами і антіперенамі для більшої безпеки мешканців будинку і довговічності.

Існує два способи монтажу терасної дошки: відкритий і закритий. Перший аналогічний укладанні дошки підлоги, але тільки цвяхи рекомендують замінити на спеціальні кріплення з антикорозійного металу або з покриттям. А другий, закритий спосіб, більш естетичний і трохи складніше. На лаги кріпляться нержавіючі квадратні скоби, і в спеціально випиляні канави в терасових дошках, вони монтуються в стик один до одного. Так. Ніяких кріплень не видно, а підлогу на терасі виглядає рівним і красивим. Захист терасної дошки при монтажі.

Перед тим, як укладати дошки, слід їх просочити протипожежними засобами, а також для захисту від хвороб деревини та грибкових інфекцій. Це не тільки продовжить термін служби, а й захистить вас від небезпеки пожежі. Дерев'яна терасна дошка вимагає постійного оновлення фарбувального захисного шару, в такому випадку вона прослужить довгі десятиліття без клопоту для своїх господарів!

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60