• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Рекомендації від "Ліспром" при покупці і виборі дерев'яного лиштви.

Лиштвою називають дерев'яну накладну планку, яка приховує зазори між стіною і дверною коробкою і обрамляє дверний отвір. За своєю естетичної суті, вона допомагає зробити весь інтер'єр закінченим і повним.

Тому вибір лиштви зазвичай відбувається в самому кінці ремонтних робіт, щоб весь інтер'єр вже був готовий. Так підібрати оптимальний варіант буде найлегше.

 • Форма, яку можуть бути дерев'яні лиштви, на сьогоднішній день найрізноманітніша. Класичний стиль, витриманий в традиційних формах і кольорах, це прямі або з фігурними поздовжніми вибірками лиштви в колір дверей. Але сучасний дизайн інтер'єру - це політ фантазії і свобода вибору. Тому в асортименті ви можете знайти і більш оригінальні лиштви: напівкруглі, абсолютно прямі або з особливим профілем.
 • Також вибір може залежати і від породи деревини, яка вам необхідна. Всім зрозуміло, що до дубових дверей найкращим буде дубовий лиштва, а до сосновим - сосновий. Але, наприклад, дубові лиштви прекрасно відтіняють і ясеневу двері, і соснову, і будь-яку іншу.
 • Колір лиштви також має велике значення. За негласним правилом, він повинен бути трохи темніше, ніж дверне полотно, на тон або півтону. Але сьогодні модно відступати від загальноприйнятих правил, особливо в дизайні інтер'єрів, тому часто використовуються контрастні відтінки і кольори. Так досягається оригінальний стиль і унікальність обробки кімнати. Для цього немає ніяких кордонів, набуваючи дерев'яний наличник, ви в праві забарвити його в будь-який відтінок і оформити своє житло слідуючи індивідуальний смак.
 • Обов'язково зверніть увагу на зовнішній вигляд обраного вами дерев'яного лиштви. Він повинен бути гладким, без сучків, що вивалилися і нерівностей на поверхні. Ніякі тріщини і відколи не повинні псувати лиштва, інакше в подальшому ви не зможете його ні зашпаклювати, ні прикріпити.
 • Також варто особливу увагу звернути на вологість деревини при виборі лиштви. Для бездоганної подальшої експлуатації вона не повинна перевищувати більше 10-12%. В такому випадку ваш лиштва простоїть довго і без нарікань довгий час. Інакше його «поведе» і він змінить вою геометрію, в результаті з'являться тріщини, зазори між лиштвою і стіною, зовнішній вигляд всього приміщення буде зіпсований.

Купуйте дерев'яні лиштви тільки у перевірених постачальників і виробників. Ви будете впевнені, що вони поруч і ви завжди в разі потреби зможете їх знайти.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60