• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Дошка стругана суха. Її застосування.

Тим, хто вже знайомий з пиломатеріалами не потрібно пояснювати, що дошка стругана від обрізний відрізняється рівними сторонами і ідеально гладкою їх поверхнею.

Звичайно, в цілях економії можна придбати звичайну обрізну дошку і довести її до потрібного вам якості, але це тільки в тому випадку, якщо ви впевнені у своїх навичках і володієте певним набором інструментів. Тому що людина, яка не знає, як і чому випускається строганная і обрізна дошка, навряд чи зрозуміє між ними різницю. Тому рекомендується купувати той матеріал, який необхідний вам для певного виду робіт, а не намагатися заощадити і прирікати себе надалі на ще більші витрати.

Стругана дошка - це примусово висушена дошка, яка пройшла повний цикл обробки в сушильних камерах і має вологість е більше 14%. У зв'язку з цим дошка стругана не має такої властивості змінювати свої форми і не жолобиться. Тріщини і зазори на ній також з'являються дуже рідко. Дошка стругана, яка не пройшла сушку, а має натуральну вологість, може коштувати дешевше, але слід розуміти, що вона може вас підвести в самий невідповідний момент. Тому для внутрішніх робіт не варто економити на матеріалі, а купувати висушену дошку. Дошка же з природною вологістю частіше використовується в роботах для зовнішнього використання.

Також варто врахувати той факт, що якщо ви придбали дошку стругану, але в даний момент не збираєтеся її використовувати, то організуйте їй необхідні умови зберігання. Інакше вона відволожиться і стане непридатною для тих робіт, для яких ви планували її застосувати спочатку.

Яка порода дерева використовується для виготовлення дошки струганої сухий? Це теж важливий фактор, тому то від того, яке дерево ви виберете, залежить довговічність і практичність вироби з нього. Дуб - це безсумнівний фаворит при будь-яких роботах з деревиною, він досить міцний, щоб не думати про заміну в найближчі років 50. Сосна або ялина дуже популярні через свою невисоку вартість, але їх якісні показники трохи гірше дуба. Високий вміст смоли забезпечує їх стійкість і міцність. А правильна обробка робить дошку стругану міцніше деяких порід деревини.

Якщо ви плануєте застосовувати дошку стругану для чистової обробки внутрішніх приміщень будинку, то зверніть увагу саме на суху дошку. Тому що вона, як правило, буває високої якості і має хороші фізичні показники. Тому вироби з неї не стануть вас засмучувати своїм зіпсованим зовнішнім виглядом. Звичайно, можна застосувати її й для будівництва паркану, і для собачого вольєру, але навіщо витрачати цінний матеріал, де можна обійтися більш економним варіантом.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60