• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Огляд виставок деревообробного обладнання в Китаї.

У Китаї - найбільш динамічно розвивається експо-ораслі в світі.

Тому тут проводиться дуже багато заходів, пов'язаних з деревообробною промисловістю. Багато з них ще молоді, але вже встигли завоювати своїх шанувальників і представляють на своїх площах світових лідерів галузі.

 1. WMF- WMA - щорічна міжнародна виставка, яка представляє деревообробні верстати і обладнання для меблевої промисловості. Проводиться в столиці Китаю в Пекіні. Також на ній представлені аксесуари для деревообробного обладнання. А павільйонах заходи представлені не тільки лідери китайського ринку, а й технології світових провідних виробників. Це єдина виставка, яку підтримують Європейська федерація виробників деревообробного обладнання EUMABOIS і Асоціація виробників деревообробного обладнання Німеччини VDMA.
 2. Wood Expo Shanghai - щорічна міжнародна виставка, на якій представлені лідери деревообробного обладнання та дерев'яна продукція. Проводиться влітку в Шанхаї і збирає не тільки фахівців з технологій і виробництва, але і виробників меблів, дизайнерів, архітекторів. Проведення професійних симпозіумів, конференцій з провідними лідерами ринку та експертами галузі дозволяють обмінятися досвідом і обговорити міжнародне торгово-економічне співробітництво.
 3. Woodworking Machinery and Material Fair - виставка деревообробного обладнання та матеріалів, яка проводиться два рази на рік в місті Цзинань. На ній, як правило представлені всі представники деревообробної промисловості. Також вона включає в себе виставку класичної і антикварних меблів з червоного дерева, виставку домашніх аксесуарів і виставку меблів.
 4. China International Furniture Machinery & Furniture Raw Materials Fair / Interzum Shanghai - одна з найбільших виставок в Азії, що представляє деревообробне обладнання та виробництво меблів. Проводиться в Китаї в Шанхаї щороку і задіє 9 павільйонів для Німеччини, Італії, Малайзії, Іспанії, Тайваню, Туреччини, США, Канади і Чилі. На її площах експонується все, що може стосуватися проектування, сировини, компонентів, процесів по деревообробці і технологій для виготовлення та оздоблення меблів. Тут виставляються найбільші представники деревообробної промисловості зі своїми інноваціями і новою продукцією.
 5. Guangzhou International Woodworking Machinery and Fittings Exhibition - щорічна міжнародна виставка, яка представляє в своїх павільйонах все виробничі процеси деревообробного виробництва. А також інновації і технології, що дозволяють оптимізувати деревообробні підприємства.
 6. International Famous Furniture Woodworking Machinery & Materials Fair - виставка міжнародного класу, на якій представлені деревообробне обладнання та матеріали для меблевої промисловості. Проводиться в місті Дунгуань 2 рази в рік. Основними розділами для експонування є деревина і технології для її обробки. А також ручні інструменти, контрольно-вимірювальні та випробувальні прилади.
 7. WoodMac / FurniTec / WoodBuild China - виставка міжнародного класу, що представляє на своїх площах лісоматеріали, обладнання та послуги для деревообробної промисловості. Проводиться в місті Шанхай 1 раз в два роки. Це об'єднана найбільша виставка є найпопулярнішою в Китаї. Всі її експоненти представляють всі галузі деревообробних технологій: від обладнання до клеять і хімічних речовин для обробки деревини. Всі світові лідери ринку присутні на цьому заході: Канада, Німеччина, Італія.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60