• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Рекомендації від "Ліспром" при покупці і виборі вагонки з липи.

Вагонка з липи - це особливий матеріал! Вона має неповторний аромат липового меду і чарівний золотистий колір.

Липова вагонка наповнить магією здоров'я і цілющим повітрям будь-яке приміщення, але найбільш популярна обробка цим матеріалом парилень і саун. Тим, хто вирішив придбати вагонку з липи, буде корисна ця стаття про всі її переваги та особливості вибору при покупці. Читайте поради наших майстрів для вдалого придбання. Переваги покупки липової вагонки.

Всі досвідчені банщики не втомлюються повторювати, що липова вагонка - це один з найкращих варіантів обробки лазні або сауни. Завдяки низькій теплопровідності, здатності легко переносити вплив вологи і при цьому не міняти своїх властивостей, вона є найпопулярнішою серед всіх інших порід деревини. Крім того, вона приємна на дотик, легко обробляється, здатна «дихати» і віддавати свої цілющі якості ще дуже довгий час. А про те, що це екологічний і абсолютно нешкідливий матеріал, написані цілі трактати.

Які основні параметри вибору липової вагонки?

 • Для лазні або парильні потрібно вибирати вагонку вищого сорту, на ній не повинно бути тріщин, зазубрин, скалок, що випали сучків, поверхня повинна бути ретельно відполірована.
 • Вагонка також не повинна мати на своїй поверхні ні стружки, ні ворсу. На дотик гладка і приємна.
 • Геометрія вагонки повинна правильної, рівні і прямі краю, без хвиль і вигинів, які свідчать про неправильне зберігання.
 • Розміри вагонки повинні відповідати заявленим в специфікації, інакше ваші попередньо розраховані обсяги будуть порушені і доведеться докуповувати матеріал.
 • Вологість вагонки: стандартної є не що перевищує 12%, якщо вона вище, то провівши по ній рукою, ви відчуєте це. Їли ж ви не дуже великий фахівець в цьому питанні. То вам на допомогу прийде сертифікат, який обов'язково повинен бути у продавця.
 • Аромат липової вагонки відчувається відразу, він ніжний, легкий і пахне по-особливому.

Якщо ви вирішили купити вагонку з липи, то краще за все звернутися до виробників в Україні. Так, ви будете впевнені, що отримаєте найякісніший товар і ваша лазня стане справжньою оазою для відпочинку та комфорту.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60