• Брус
  Брус

  Пиленный брус – один из самых распространенных и востребованных пиломатериалов. Объясняется это его невысокой ценой и широтой применения.

 • Вагонка
  Вагонка

  Самой большой популярностью при проектировании отделочных работ практически любых поверхностей заслуженно пользуется вагонка деревянная.

 • Блок хаус
  Блок хаус

  Блок-хаус, как и любой профиль из дерева – это отличный тепло- и звукоизолятор,отлично сочетающиеся практически с любыми стилистическими решениями.

тел: (050)266-12-57,

       (063)704-47-60

Lesprom411@gmail.com

м. Київ,вул. 69 Садова
Осокорки

Працюємо:
Пн-Пт. з 8 до 17
Сб. з 8 до 15
Нд. вихідний

З

а

л

и

ш

и

т

и

 

з

а

я

в

к

у

УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Вагонка - особливості виробництва!

Вагонкою називають обшивальну дошку, яка є добірної, спеціально обробленої деревиною.

Через своїх унікальних властивостей вагонка набула великої популярності в якості ідеального матеріалу для внутрішніх оздоблень приміщень, а також зовнішніх оздоблень цілих будинків. Її виготовляють з натуральної деревини, ось чому вона має властивість вбирати з повітря зайву вологу, після чого може виділяти її, коли в приміщенні повітря дуже сухе. Так що вибравши вагонку, ви отримаєте завжди ідеальний мікроклімат у вашій кімнаті.

Буває звичайна і «євровагонка», такий розділ пов'язаний з вимогами стандартів виробництв дошки для обшивають. Наші виробники керуються тільки спеціальними європейськими стандартами під час виробництва типу «евровагонки» - DIN 68126. Останній варіант злегка відрізняється від звичайної обробки дошки за унікально розрахованим і ретельно перевіреним параметрам. Крім цього, найважливішою відмінною рисою вагонки типу «євро» є створені канавки на вивороті дощок для виведення конденсату. Ось саме з цього «євровагонка» і вважається ідеальним варіантом для використання вдома - не тільки в плані цінової політики, але і в плані якості матеріалу.

Виробництво вагонки здійснюється в поетапному режимі. Спочатку виготовляють обрізні дошки, потім вони проходять сушіння в спеціально створеній сушильній камері, завдяки чому знижується ймовірність деформації. Наступним етапом є відбір і сортування кожної окремої дошки, її упаковка в термоусадочну плівку, яка створює оптимальні умови не тільки зберігання, а й доставки вагонки. Під час виробництва її не ділять на типи, враховуючи специфікацію кожного окремого вихідного матеріалу. До того ж, на деяких дошках допускаються дрібні дефекти. Нормальними розглядаються і дефекти невеликих розмірів, що виникли під час обробок - це тріщини або відколи. І тільки після створення дошки, її оглядають і тільки після ретельного огляду дають їй класифікацію.

У процесі виробництва вагонки наша компанія «Ліспром» керується стандартами якості, які спеціально передбачають товщину дошки, не тільки для внутрішніх робіт, але і для зовнішніх.

 

FaLang translation system by Faboba
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УТОЧНИТИ НАЯВНІСТЬ ТА ІНТЕРЕСУЮЧУ ВАС ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ МОЖЕ НЕ БУТИ ТОМУ ПРОСИМО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРАМИ НИЖЧЕ:
тел: +38-050-266-12-57
тел: +38-063-704-47-60